Yeni Hearthstone Seti: Rise of Shadows!

Rise of shadows Hearthstone

Yeni Hearthstone Seti: Rise of Shadows!

Bir haftadır kısa tanıtım videolarıyla beslendiğimiz, kötü karakterlerini tahmin etmeye çalıştığımız, Madame Lazul’un (ablamızın) dediklerini dört kulakla dinleyip varsayımlarda bulunduğumuz set, sonunda açıklığa kavuştu. Rise of Shadows!

9 Nisanda oyuna gelecek olan Rise of Shadows, 135 yeni kart, yepyeni bir arena rotasyonu ve bir çok farklı kart mekaniğini yanında getiriyor.

Son makalemden bu yana, Madame Lazul’un bize hikayesini anlattığı iki video daha çıktı ve son olarak da setin fragmanı yayınlandı.

The Witch | Hearthstone:

Bendeniz ve bir çok oyuncu yeni ismin Magatha Grimtotem olacağını tahmin ederken geçen makalede de söz ettiğimiz Hagatha “şeytan” takımında yerini almış. Şaşırdık mı? Hayır. Bu iki karakterden birisini bekliyorduk zaten. Bizi asıl şaşırtan şey: uzaklardan bir dost, bombalarla haşır neşir bir goblin… Evet, ta kendisi: Dr. Boooooom!

Hearthstone cardback

Seneler boyunca oyuna geldiğinde nefretimizi dile getirdiğimiz, “abi bu kart çok güçlü ya!” tarzında cümleleri onun için birçok defa kurduğumuz Dr. Boom geri dönüş yapıyor. Tabii eski kartına tek benzerliği ismi (ve bombaları!) kalacak olsa da, yine de tedirgin olmuyor değiliz.

The Scientist | Hearthstone:

Evet Dr. Boom geldi. Şer takımı oluşturuldu. Peki kim tarafından? Hikayeyi Madame Lazun anlattığına göre Old God’lardan birisi olması lazım değil mi? O da ne?!?

Hearthstone cardback
Hearthstone cardback

Rafaam. Ortalığı alt üst etmeye gelmiş. Belli..

Rise of Shadows Cinematic Trailer | Hearthstone:

Hearthstone cardback

Dalaran mı o? Şehir gürültüsünden uzak, bulutlara beş dakika mesafede, gökyüzünün tek nadide yerleşkesi Dalaran…

Eğlenceli mekanikleri, set rotasyonları, ciddi arena değişiklikleri ile gelen Rise of Shadows, Hearthstone keyfimizin kaldığı yerden son sürat devam edeceğini bizlere şimdiden müjdeliyor.


Rise of shadows ile gelen değişiklikleri bir sonraki makalemde detayları ile birlikte yazacağım. Şimdilik bu kadar.

Hearthstone Yeni set kahramanları
Özet
Yeni Hearthstone Seti: Rise of Shadows!
Başlık
Yeni Hearthstone Seti: Rise of Shadows!
Tanım
Bir haftadır kısa tanıtım videolarıyla beslendiğimiz, kötü karakterlerini tahmin etmeye çalıştığımız set sonunda açıklığa kavuştu. Rise of Shadows!
Yazar

Bir cevap yazın