Yeni destek şampiyonu: Yuumi

Digital Athletics Ve PEL 1. Hafta Puan Durumu! - Magic the Gathering Mythic Championship II Açıklandı! - Kayle Ve Morgana Rework Geçiriyor! - Apex Legends Test Et, Bildiğini Herkese Göster! - LoL 9.7 yaması yolda! Bizleri neler bekliyor? -

Yeni destek şampiyonu: Yuumi

League of Legends’ın geliştiricileri, bir süredir 2019 yılının ikinci yeni şampiyonu için hazırlık yapıyor. Aylardır verdikleri ipuçları ve gizemli mesajlardan sonra, Yuumi hakkında bilgiler piyasaya sürülmeden önce sızdırıldı.

Yuumi hakkında neler biliyoruz?

2018 Şampiyon Yol Haritası’nda hakkında kısaca bahsedildikten sonra, bu destek şampiyonu olan rengarenk kedimsi büyücü ile ilgili pek bir şey bilinmiyordu. Şu an YouTube’dan kaldırılmış olan, League of Legends’ın Partner Programı’nın bir üyesinin videosuna göre, Yuumi’nin modeli ve yetenekleri ile ilgili bazı bilgiler edinilmiş durumda. Bu bilgiler, çok hızlı bir şekilde videodan alınıp Reddit’in League of Legends forumunda paylaşılmaya başlandı.

yuumi
YouTube’dan kaldırılmış olan videonun öngörseli

Yuumi olarak tanıdığımız bu destek şampiyonunun elinde bir boya fırçası var, bu da Riot August’un Şampiyon Yol Haritası’nda Yuumi’nin renkli bir büyücü şampiyonu olacağına dair yaptığı yorumu pekiştiriyor. Orjinal videonun ortada herhangi bir kopyası olmasa da bazı Reddit kullanıcıları, ellerinde Yuumi’nin yetenekleri hakkında bilgiler olduğunu iddia ediyorlar.

Yetenekler

Reddit sitesinde “hashtagtylerh” isimli bir kullanıcının açıklamasına göre, Yuumi’nin yetenekleri arasında bulunan özelliklerden bazıları şöyle:

W: Hedef alınamaz hale gelir ve bir takım arkadaşına bağlanır. Takım arkadaşının üzerindeyken tekrar bu yeteneği kullanarak hızlıca bir yöne atılabilir veya başka bir takım arkadaşına bağlanabilir. Bir takım arkadaşına bağlıyken, otomatik saldırı yapamaz.

R: 7 tane dalga yollar ve 3 dalga tarafından isabet edilen tüm rakipler yere sabitlenir. Bu dalgaların hepsi alan olarak büyü hasarı verir. Yuumi, ulti atarken hareket edip otomatik saldırı gerçekleştirebilir ve aynı zamanda diğer yeteneklerini de kullanabilir. En önemlisi ise, W yeteneği aktifken de ulti kullanabilir.

Yuumi hakkında elde edebildiğimiz bilgiler ne kadar doğru ve mantıklı görünse de resmi bir kaynak bu bilgileri doğrulayana kadar hepsi bir söylentiden ibaret.

yuumi

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Son Aktiviteler

 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Gün geçmiyor ki yeni bir oyun çıkmasın, Kaan da bize bu oyunu tantımasın. Hiç oynamayacak ol...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Bir kere girip çıkmıştım pek bir şey anlayamadan. Verilen örnekli açıklama gerçekten çok...
 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Oyunu hiç duymadım, deneyeceğim. Bir Beyblade değildir bence yine de. Yazıyı yazan arkadaşım...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Gereksiz laf oyunlarından uzak; bilgiyi herkesin anlayabileceği dilde veren, kısa ve öz bir yaz...
 • Straler
  Straler says:
  Bilgilendirici , faydalı bir makale tebrikler....