Wow Klasik Planını Açıkladı

Wow Klasik Planını AçıkladıBlizzard bügün yaptığı açıklamada Wow Klasik Planını bizlere açıkladı. 2004’e geri dönüp bakınca çoğumuz ilk Server seçtiğimiz günün heyecanını hatırlıyordur. O zamanlar oyunda level atlamak ve questleri (görevleri) anlamak için iyi bir ingilizce sahibi olmanız gerekiyordu. Thotbot ve Wowhead ise bize sitelerinde World of Warcraft’ta bulunan questleri nasıl yapabiliceğimize dair ip uçları veriyordu. Oyun o günden bugüne çok büyük ilerleme, kimilerine göre ise gerileme kaydetti. Fakat gerçekten doğru olan bir şey var, o da World Of Warcraft vanilya zamanı Wow’un en iyi dönemiydi.


Biliyoruz ki bizim gibi çoğu oyuncu Klasik World Of Warcraft oynamak için can atıyor ve hala server seçme konusunda kararsız. Gelin birlikte Blizzard’ın bügün açıkladığı server listesine bakalım.


Bügün yapılan açıklamada Blizzard bize başlangıçta hangi serverların aktif olacağını açıkladı.


Yayınlanacak Kuzey Amerika Serverları:Avrupa Serverları:Aynı zamanda aktif World Of Warcraft hesapları açık olan oyuncular, Blizzard’ın sitesinin üzerinden isimlerini serverlar daha açılmadan ayırabiliyorlar. 26 Ağustos 2019’da hayatımıza geri gelecek olan World Of Warcraft Klasik, umarız bize eski zamanlarda yaşadığımız heyecanı ve eğlenceyi geri getirebilir.


Diğer yazılarımız:

Mount & Blade II: Bannerlord’un 20 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Dota 2 Matchmaking Yaması

Roblox Nasıl İndirilir? Sistem Gereksinimleri nedir? Boyutu Ne Kadar?

Taktik Savaşları (TFT) Tier Listesi

Bir cevap yazın