Wattson Apex Legends’ın Yeni Kahramanı mı?

Wattson
Octane

Wattson Apex Legends’ın Yeni Kahramanı mı?

Apex Legends’ın ilk sezonu ile beraber yeni karakter, Octane ile tanıştık. Octane’in yanı sıra Sony’nin web sitesine göre, oyuna sezon bitmeden bir tane daha karakter eklenmesi bekleniyor. Öyle görünüyor ki adı Wattson olabilir!

Sony’nin, Apex Legends PS4 sayfasında sezon içerisinde iki karakterin ekleneceği belirtildi, bir tanesinin Octane olduğunu öğrendik. Aynı zamanda 12 hafta sürecek olan sezonda kozmetikleri ile beraber tam set yeni bir silah da eklenecek.

Ne özelliğe sahip?

Sol tarafta Octane’in özelliklerinin doğru çıktığı göze alınırsa, yeni kahramanımızın ”Tesla Trap” adı altında tuzak özelliği olacağını düşünüyoruz.

Aynı zamanda oyuna iki yeni eşya daha eklenecek. Bir tanesinin “jump pad” olduğunu Octane sayesinde biliyoruz, yakın bir zamanda diğer eşya ile ilgili bir şeyler öğrenebiliriz. Apex data kazıyıcıları, daha önce 8 yeni karakter çıkacağını belirtmişlerdi. Kazılan datalar sonucunda, Octane’ı “Tesla Trap” özelliğini kullanan Wattson ile eşleştirmişti, yakın zamanda bu karakteri görmemiz kuvvetle muhtemel.

Özet
Wattson Apex Legends'ın Yeni Kahramanı mı?
Başlık
Wattson Apex Legends'ın Yeni Kahramanı mı?
Tanım
Apex Legends’ın ilk sezonu ile beraber yeni karakter, Octane ile tanıştık. Sıradakinin Wattson olabileceği hakkında güzel öngürlerimiz var!
Yazar

Bir cevap yazın