Valorant Savaş Bileti Nedir? Nasıl Çalışır?

Valorant Savaş Bileti nedir?

Valorant Savaş Bileti nedir?

Valorant Savaş Bileti nedir? Oyunun resmi çıkışıyla birlikte Savaş Bileti de kendini ilk kez gösterdi. Savaş Bileti sayesinde, VALORANT’a ayırdığınız vakti oyununuzu özelleştiren birbirinden eşsiz içeriklerle ödüllendirebileceksiniz.

Savaş Bileti Nasıl Çalışır?

  • VALORANT oynamak için vaktinizi harcıyorsanız o halde XP de kazanıyorsunuz demektir; bilette ilerleyerek koleksiyonunuza ekleyeceğiniz birbirinden güzel kozmetik içerikleri açabileceksiniz.
  • Seçkin Savaş Bileti almak istemeyen oyuncularsa, Savaş Bileti’nin geçerli olduğu süre zarfında oyuna verdikleri emeklerin karşılığı olacak ödüller kazanabilecek. “Ben ta o zamanlar oyunu oynuyordum,” diyebilme ayrıcalığının herkes için gurur verici bir his olmasını istiyor Riot.
  • Savaş Bileti’nin seçkin versiyonunu almak size sadece daha fazla ödül kazandıracak.

Her bölüm birden fazla kısmı barındırıyor ve her kısımda yeni bir Savaş Bileti bulunuyor. Yaklaşık iki ayda bir bu kısımlar sona erecek ve beraberinde getirdiği Savaş Bileti’nin süresi dolacak.

1. Kısım VALORANT Savaş Bileti’nde bedelsiz ve seçkin olmak üzere iki farklı yol bulunacak ve bu yollarda sınırlı bir süre için açık olacak toplam 50 tane aşama olacak. Savaş Bileti’nin standart hali bedelsiz. Yani geçerli olduğu süre içinde giriş yapan herkes ilerletilebilecek. Savaş Bileti, halihazırda seçtiğiniz karakter kontratıyla paralel olacak. Görevler ve karşılaşmalardan kazandığınız XP’ye bağlı olarak birlikte ilerleyecekler.

Savaş Bileti 10 farklı parçadan oluşuyor. Her bir parçada 5 tane seçkin aşama bulunuyor ve bu parçalar tamamlandıklarında bedelsiz bir parça tamamlama ödülü kazandırıyor. 5 seçkin aşamanın hepsi yeterli miktarda XP toplanarak tamamlandığında bir parça da tamamen bitmiş oluyor. Parça bitince, bedelsiz parça tamamlama ödülleri sizin oluyor ve bir sonraki parçanın kilidi açılıyor.

Seçkin bileti almadan da 10 parçayı tamamlayabilirsiniz fakat bu durumda seçkin aşamalardaki 5 içeriğe erişiminiz olmaz. Yine de istediğiniz zaman Seçkin Savaş Bileti’ni alarak geriye dönük olarak kazandığınız seçkin ödüllere sahip olabilirsiniz.

Tactibear.gifFist-Bump-Spray_Sprays.pngDonut-Buddy_SideView.png

VALORANT’ı kişiselleştirmenize yardımcı olacak ödül türleri silah kaplamaları, oyuncu kartları, silah uğurları, spreyler ve unvanlardan oluşuyor.

Seçkin Savaş Bileti’ni alırsanız bu içerik türlerinin daha fazla çeşidini kazanabilecek ve 10. Parça’nın sonunda “Kingdom Yakın Dövüş” kaplamasını açabileceksiniz.

Seçkin Savaş Bileti’ni almamış olan oyuncular bu ödül türlerinin hepsini kazanmanın yanı sıra “Kingdom Classic” beylik silah kaplamasına 10. Parça’nın son ödülü olarak sahip olabilecek.

Şu an için Savaş Bileti’yle gelen içeriklerin yalnızca o bilete özel olmasını planlanıyor.

Fiyatı Ne Kadar?

Savaş biletinin ortalama $10 olması bekleniyor.

Valorant Savaş Bileti nedir?

Kaynak: playvalorant.com/