Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu!

Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu!


Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu!


İstanbul’da yaşayan bir grup RPG hayranı arkadaşın kurduğu Cultic Games’in ilk oyunu olarak duyurulan Stygian: Reign of The Old Ones çıkış tarihini duyurdu.


Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu.

“Stygian: Reign of The Old Ones” Howard Philips Lovecraft’in esrarengiz ve garip boyutlarını konu alan, korku tabanlı ve  doğaüstü güçleri ele alan bir RPG oyunu. Old Ones uykusundan uyanmış, gezegeni telef etmiş ve bunun üstünden bir sene geçmiştir.Sonuç olarak  dünya artık ölü bir gezegendir.Lovecraft’ın pek çok öyküsünde yer alan ve Miskatonic Üniversite’sine de ev sahipliği yapan bu Arkham hariç. Şehir bilinmeyen bir nedenden ötürü farklı bir boyuta taşınmıştır. Sonsuz bir alacakaranlıga sıkışan ve üzerinde artık bambaşka takım yıldızlarının kol gezdiği şehrin sokaklarında delilik ve dehşet kol gezmektedir. Şehirin halkı ise bu ebedi kâbusun tutsaklarıdır. Stygian, oyuncuyu harabeye dönmüş Arkham kasabasından alıp cehennemin derinliklerine doğru kasvetli bir yolculuğa çıkarıyor.


Stygian çıkış tarihi
Stygian Çıkış Tarihi

Oyun, 2 boyutlu grafikleriyle, zengin bir RPG ve Turn-Based taktik savaş tecrübesini birleştimeyi amaçlamakta. 20. yüzyılın ilüstrasyon tarzına öykünen.


“Stygian: Reign of The Old Ones” bize bu yönüyle de müthiş keyifli bir Lovecraft tecrübesi yaşatacak gibi gözüküyor.


Artık bu keyfi yaşamamıza çok fazla zaman kalmadığını müjdelemek istiyorum.


Oyunun dağıtımcılığını üstlenen 1C Entertainment resmi facebook sayfaları üzerinden Stygian çıkış tarihi 26 Eylül 2019 tarihi olarak gözüküyor. Sygian’ın Steam üzerinden de satışa sunulacağını duyurudu. Bizlerede bu tarihi bekleyip oyunu oynamak düşüyor. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler.


Diğer Yazılarımız:

Need For Speed (NFS) 2019 Açıklandı!

Fortnite Sezon 10 Fragmanı Ve Teaser Videoları

Pes 2020 Demo: Nasıl İndirilir?


Bir cevap yazın