Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yama Notları

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yama Notları

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması

Taktik Savaşları’nın Lead Designer’ı Riot Mort, ilerlediğimiz haftalarda gelecek olan 9.16 yamasına dair bir önizleme planı yayınladı. Öncelikli olarak oyuna yeni bir köken olan Hextech ve bu kökenden olacak 4 adet yeni şampiyon ekleniyor, bunlar; Camille, Jayce, Jinx ve Vi. Sükünet eşyası ve İblis sinerjisi rework edilecek.

Halen aktif olan 9.15b yamasında dereceli oyunlarda oldukça etkili olan Hiçlik Yaratıkları stratejisi’nin en güçlü iki şampiyonu Kha’Zix ve Cho’Gath nerflenecek. Karthus ise belki de TFT’nin joker kartı denilecek kadar güçlü bir şampiyon olduğu için nerflenmesine geç bile kalındı.

Braum 9.14 yamasında bufflanmıştı, sonucunda dengesiz olduğu için önümüzdeki patch nerf gözükmekte. En çok tercih edilen eşyalardan olan Statik Hançer ve İonik Kıvılcım’da nerflenecek. Ahri, Katarina, Zed ve Miss Fortune gibi çok tercih edilmeyen şampiyonlar ise bufflanacak.

Diğer Yazılıarımız:

League of Legends (LoL) 9.16 Yama Notları

Blizzard Wow Klasik Planını Açıkladı

Mount & Blade II: Bannerlord’un 20 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Özet
Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması
Başlık
Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması
Tanım
Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması!Lead Designer Riot Mort, ilerlediğimiz haftalarda gelecek olan 9.16 yamasına dair bir önizleme planı yayınladı!
Yazar
Yayınlayan
Tiergaming.net

Bir cevap yazın