LoL TFT 9.18 Yama Notları Önizlemesi

LoL TFT 9.18 Yama Notları Önizlemesi

Riot Mort‘un Twitter’dan yayınladığı LoL TFT 9.18 Yama Notları Önizlemesi değişikliklere gelin birlikte bakalım. Eğer yeni gelecek olan eşyalarla ilgileniyorsanız eşyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Öncelikle Loot Distrubiton adı altında yeni bir mekaniğin ekleneceğini görüyoruz. Tam olarak ne olduğu belli olmasa da tahminen oyun başında ki eşya düşme ile alakalı olduğu tahmin ediliyor.

Neeko’s help ise arada sırada bize rastgele şampiyon getirecek. Mekaniğin tam olarak nasıl çalışacağı bilinmesede, şansımız yanımızdaysa aradığımız şampiyonu bir anda benchimizde görebileceğiz.

Brand’e gelecek olan düzeltme ise ultisi ile alakalı olacak. Şans eseri fazla sekmesi düzeltilecek ve belirtilen sayıda sekmesi sağlanacak.

Rek’Sai’de ise tam olarak ne düzeltildiği belirtilmemiş durumda fakat tahminen “Pathfinding”(Yön Bulması) düzeltilecek.

Güçlendirmelere gelcek olursak Akali, Camile, Elise, Katarina ve Twisted Faith’in bufflanacağını görüyoruz. Burda en ilgi çekici olan Elise’e gelecek olan güçlendirme. Şekil Değiştirici kompozisyonun A-Tier seviyesine çıktığını biliyoruz ve bu güçlendirme ile tahminen daha da güçlenecekler. Eğer 9.17’de ki en iyi komposizyonları merak ediyorsanız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Vahşi, Elementalist ve Şövalye’lere gelecek buff’ın ise kesin sayıları henüz yayınlanmamış durumda. Aynı şekilde eşyalara gelecek olan güçlendirmenin de ne olacağını kesin olarak bilmiyoruz.

Evelynn, Kassadin, Kha’Zix ve Pantheon ise güçsüzleştirilecek. Kha’Zix’in güçsüzleştirmesinin ise şansa bağlı olarak büyü hasarı verebilmesinin düzeltilmesi olacağı tahmin ediliyor.

Değişiklikler kesinleştiği zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
Tarihi
İsmi
TFT 9.18 Yama Notları Önizlemesi
Skor
51star1star1star1star1star