Taktik Savaşları 9.15 Yaması

Taktik Savaşları 9.15 Yaması


Taktik Savaşları 9.15 Yaması

Taktik Savaşları ’nın Lead Designer’ı Riot Mort, ilerlediğimiz haftalarda gelecek olan Taktik Savaşları 9.15 yamasına dair bir önizleme planı yayınladı.

Öncelikli olarak dikkat çeken Şövalye, Ninja, Soylu ve Hiçlik Yaratığı güçlendirmelerinin rework edilmesi ve, oyunculara verilen hasarın azaltılması.

Ayrıca Mevcut olan 9.14 yamasında metayı domine eden İblis sinerjisine ve Kennen’a  da nerf gözükmekte. Ashe, Karthus, Kindred ve Yasuo gibi şampiyonlar ise bufflanacak.

Riot Mort, Buzul/İblis bir şampiyonun müjdesini verdi, ancak 9.16 yamasına kadar buna dair bir söz veremeyeceklerini de söyledi.

Son olarak, Riot Games‘in League of Legends Taktik Savaşları veya Team Fight Tactics için sarf ettiği efor gerçekten takdiri hak ediyor. Şu anda neredeyse her 3 günde bir yeni bir düzeltme veya düzeltme haberi geliyor, düzenli karakterler ekleniyor ve sürekli Uİ güncelleniyor. Umarız bu ilgi ve alakaları devam eder. Eğer oyundaki şans faktörü azalır ve karakterler arasında daha iyi bir denge kurulursa e-spor olması işten bile değil.


En yeni League of Legends ve Taktik Savaşları haberleri için takipte kalın!

Daha güncel yama olan 9.16b yamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın