Survivor Pass 3: Wild Card iniş yaptı!

Survivor Pass 3
Survivor Pass 3

Survivor Pass 3: Wild Card iniş yaptı!

Bugün PUBG’nin üçüncü Survivor Pass’i olan Wild Card’ı sunmanın heyecanını yaşıyoruz!

Survivor Pass: Wild Card, casus film temalı muhteşem yeni kozmetik eşyaları oyunculara sunuyor. Favori haritana atla ve tarzınla öldür!

Survivor Pass: Wild Card herkesin ücretsiz ödüller kazanmasını sağlıyor ve bu yönüyle Wild Card’in işleyişi daha önceki Survivor Pass’lere oldukça benziyor. Aralarında çeşitli yeni kozmetik eşyalar bulunan daha fazla ödül kazanmak isteyen oyuncular, 9,99 $ karşılığında Premium Survivor Pass satın alabilir. Premium Survivor Pass satın alındığında Çiçek Baskılı Bombacı Ceketi’ni anında kazanır ve tamamladığın premium görevler ile ilave ödüllere erişebilirsin.

Oyuncuların, yeni seviyelere ulaşıp ödüller ve kuponlar kazanarak pass’lerini tamamlamaları için 10 haftası var. Seviyeni her artırdığında, tıpkı önceleri Survivor Pass: Vikendi’de olduğu gibi, Kupon Mağazasındaki yeni eşyalar karşılığında takas edebileceğin bir Mavi, Sarı veya Beyaz kupon kazanacaksın. Seviye atlamak veya mevcut seviyelerine takviyede bulunmak isteyenler, söz konusu seviyelerdeki ödülleri anında kazandıracak seviye paketlerini yine satın alabilir.

Önceki Survivor Pass’te yapılanlara ek olarak, bu Pass’te görevlerin genel zorluk derecesi düzenlenmiş ve belirli silahlardaki becerilerini ölçen yeni bir zorlu görev serisi ekledik. Bu görevleri tamamladığında, söz konusu silah için özel kozmetiklerin kilidini açmış olacaksın, o yüzden Tommy Gun, Beryl M762, S686, UMP45 veya M16A4 kullanırken gösterdiğin becerilerle ortalığın tozunu attırmanın yeni ve tarz sahibi bir yolunu arıyorsan bu görevleri mutlaka tamamla!

Survivor Pass: Wild Card şimdi ana sunucuya iniş yaptı ve 4 Haziran’a kadar devam edecek. Görevleri tamamla, deneyim puanı kazan ve tarzınla öldür!

Daha fazla bilgi için Survivor Pass sitesini ziyaret et.
https://pass.pubg.com
Kaynak: https://www.pubg.com/tr/2019/03/28/survivor-pass-3-wild-card-inis-yapti/

Özet
Survivor Pass 3: Wild Card iniş yaptı!
Başlık
Survivor Pass 3: Wild Card iniş yaptı!
Tanım
PUBG Survivor Pass Wild Card’ı sunmanın heyecanını yaşıyoruz! Casus temalı yeni kozmetik eşyalar oyunculara sunuluyor. Favori haritana atla, oynamaya başla!
Yazar

Bir cevap yazın