Steam Yeni Arayüzü Belli Oldu!

Steam Yeni Arayüzü
Steam Arayüzü

İşte Steam’in Yeni Arayüzü!

PC oyun platformunun babası olan Steam, güncellenmeye devam ediyor. Her ne kadar çeşitli rakipleri piyasaya giriş yapmış olsada kralı baştan devirmek kolay değil. Yeni gelecek Steam Yeni Arayüzü güncellemesi ile beraber Steam’ın yeni görünümü belli olacak. Açıklanan bilgilere göre yeni arayüzden sonra arkadaş listemiz, Steam penceresiyle iç içe olacak ve sağ üst tarafta bulunacak.

Steam Yeni Arayüzü Belli Oldu!

Şuan bizlere sunulan bu görselden yola çıkarsak, son girdiğimiz uygulamalar en üstte gösteriliyor. Arkadaş listemiz sağ üstte ve sol tarafta ise detaylarını bilmediğimiz yeni bir arama motoru arayüzü görüyoruz.

Yaz aylarında gelecek güncellemeyle değişeceği tahmin edilen Steam’in ara yüzü, platforma daha modern bir görünüm kazandırabilir. Valve’ın Steam’in geriye kalan sayfalarını ne şekilde düzenleyeceğini merakla bekliyoruz çünkü kullanıcalar en çok pazar kısmının değişmesini istiyor.

Gelecek Steam güncellemelerinden haberdar olmak için takipte kalın!

Özet
Steam Yeni Arayüzü Belli Oldu!
Başlık
Steam Yeni Arayüzü Belli Oldu!
Tanım
Steam Yeni Arayüzü ve görünümü. Yeni arayüzden sonra arkadaş listemiz, pazar, kütüphane ve diğer sekmeler görünüm ve fonksiyon bakımından değişecekler.
Yazar

Bir cevap yazın