Star Wars Jedi: Fallen Order Ne Zaman Çıkacak?

İlk Fragman Yayımlandı!

Biz Star Wars: Jedi Fallen Order trailer’ndan çok güzel bir atmosfer olacağının ilk sinyallerini aldık ve oyun için heyecanlandık. Zaten Respawn Entertainment’ın ismi projeye bağlı olduğu için akıcı bir dövüş sistemi ve güzel bir atmosferle karşılaşacağımıza da en ufak şüphemiz yok! Detaylar aşağıda.

Jedi Fallen Order diğer Star Wars oyunları gibi Electronic Arts yapımcılığında 2019 yılının sonlarına doğru piyasaya çıkacak ve oyunun geliştiriciliğini Respawn Entertaiment üstlenecek. Bir çoğumuz Respawn Entertaiment’ı “Apex Legends” ve “Titanfall” serilerinde gösterdikleri iyi performansla hatırlıyoruz. Her ne kadar Star Wars, Ea Games için problemli bir franchise da olsa , Ea Games’in bu iş için Respawn Entertainment’a görev vermiş olması bizi heyecanlandırıyor. Jedi Fallen Order hikaye olarak imparatorluğun Jediları avladığı bir dönemde geçecek. Ana karakterimiz “Cal Kestis” ise bu soykırımdan kaçmayı başaran bir “Padawan”. Jedi Fallen Order aynı zamanda Cal Kestis’in “Padawan”lıktan tam bir jedi olmasının yolculuğuna odaklanacak. Cal Kestis’i Gotham’da “Joker” ve Shameless’da “Ian Gallagher” rollerinden tanıdığımız aktör Cameron Monaghan canlandıracak.

Ne Zaman Çıkacak ?

Respawn yaptığı açıklamada, Jedi: Fallen Order adlı oyununun 15 Kasım 2019’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkacağını duyurdu.

Respawn’nın geliştirdiği bir başka oyun olan “Apex Legends” hakkındaki diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
Star Wars Jedi: Fallen Order Ne Zaman Çıkacak?
Başlık
Star Wars Jedi: Fallen Order Ne Zaman Çıkacak?
Tanım
Star Wars Jedi : Fallen Order Ne Zaman Çıkacak? Oyun hakkında detaylı bilgiler, açıklamalar, yorumlar ve trailer'a ilk bakış.
Yazar

Bir cevap yazın