PUBG Nations Cup 2019

PUBG Nations Cup 2019


PUBG Nations Cup 2019
PUBG Nations Cup 2019

Pubg Nations Cup 2019 bitti ve kazanan RUSYA oldu. Katılan ülkeler, yaşadıkları süre, öldürdükleri oyuncu ve bitirdikleri sıralara göre puan topladılar. Bu sistem yüzünden çoğunlukla kimin kazanacağını son oyundan önce tahmin edilebiliyor. Çoğu site Güney Kore’nin şampiyonluk yazısını yazıyorken, son oyunda beklenmeyen oldu ve Rusya bir anda şampiyon oldu!


Milli Takımımız ise turnuvayı 12. sırada ve 68 puanla bitirdi.


Pubg Nations Cup 2019

Nations Cup’ın ev sahibi de olan Güney Kore takımı şampiyonluktan bir basamak düştüğü anda veya oyuncuları öldüğü anda salonda kocaman bir Boooooo! sesi yankılandı. Son oyunda Rusya şampiyon olduğunda ise Güney Koreli seyirciler Rusya takımını alkışladı.


Oyun sırasında birbirinden ilginç anlarda gerçekleşti. İstemeden atılan bombaya ölenden, araba altında kalana kadar bir sürü komik anda hafızalarımıza kazındı. Profesyonel oyuncularında başlarına turnuva sırasında böyle komik anların gelmesi de birazcık bizim gibi normal oyuncuları mutlu etti. (Evet, şanssız ölümler profesyonel oyuncularında başlarına gelebiliyormuş! Hemde herkes izlerken! 🙂 )


Turnuva sırasında ise en ilginç olan şey, pubgesportsmap kanalından oyunun haritası canlı olarak yayınlandı. Açıkçası böyle bir sistemin olması Pubg’nin ne kadar katmanlı bir oyun olduğunuda bizlere gösterdi. Çift ekran kullanan izleyicilerde bu durumdan eminiz ki çok memlun kalmıştır.


Bakalım Güney Kore Kasım ayında yenisi yapılıcak olan Nations Cup’ta rövanşı alabilecek mi?


Diğer Yazılarımız:

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yaması

PUBG 4.1 Güncelleme Notları


Özet
Pubg Nations Cup 2019
Başlık
Pubg Nations Cup 2019
Tanım
Pubg Nations Cup 2019 bitti ve kazanan RUSYA oldu. Gelin birlikte Nations Cup'ta diğer ülkeler ve milli takımımız ne yapmış bakalım!
Yazar
Yayınlayan
Tiergaming.net

Bir cevap yazın