Predator Thronos Türkiye ‘de!

Predator Thronos Tiergaming

Predator Thronos Oyuncu Kabini Türkiye’de!

Teknoloji devlerinden Acer ve Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi Teknosa, Predator Thronos ‘u Türkiye ‘ye getirerek oyun dünyasına yepyeni bir deneyim sunuyor. Oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan ve IFA’da duyurulduğu andan itibaren tüm dünyadaki oyun severlerin beğenisini kazanan Predator Thronos Türkiye’de ilk kez Teknosa Cevahir Mağazası’nda oyun severlerle buluşuyor.

Satış fiyatı 149.000 TL olan Predator Thronos, yeni nesil oyuncular için oyun deneyimini 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıyla ve oyun içindeki etkilere göre titreyen koltuğu ile yeniden tanımlıyor. Predator Thronos ayarlanabilir koltuk; ergonomik oturma bölümü tasarımına, ayak koyma yerine ve 140 derece arkaya yatabilen “Zero-G” etkisine sahip bir kabin. Üst kısımdaki bölüm üç adet 27 inç Predator oyuncu monitörü ve bir oyuncu bilgisayarından oluşuyor. Predator bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir araya geldiğinde, Thronos eşsiz bir uzay mekiğine dönüşüyor.

Predator Thronos, Türkiye ‘ye gelmişken bizde ürünü denemeye gittik. İlk deneyimimizde dünya ile iletişimimizi kestik ve oyunun akışına kapıldık. Oyundaki seslere göre titreyen koltuk bizi hep tetikte tuttu ve oyun oynarken yüzümüzde istemsiz bir tebessümle karşı karşıya kaldık. Bu tebessüm Forza Horizon 4 oynarken gerçekleşti. Neden mi? Çünkü 3D efekti veren Predator Thronos araba yarışı oynarken bize bambaşka bir hissiyat sundu. Forza dışında Fifa 19, Apex Legends, PUBG, LoL, GTA:V, Dota 2 ve CS:GO oyunlarınıda denedik. Bazı oyunların optimizasyon sıkıntısından dolayı üç monitörle oynarken biraz sıkıntı çektik. Mesela PUBG oynarken harita sağdaki monitörün sağ köşesinde belirdi ve sürekli haritaya bakmak için kafamızı çevirmek zorunda kaldık ama GTA: V oynarken bütün UI ana ekrandaydı. Eğer satın almayı veya denemeyi düşünüyorsanız, kesinlikle Fifa19, 2K19, LoL, Forza ve GTA: V gibi open world, moba, simulasyon oyunları denemenizi tavsiye ederiz. Perşembe ve Pazar günleri turnuva olacağını öğrendik. Katılmak isteyenler için detaylar burada.

Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky – Predator Thronos Türkiye

Predator Thronos Grigory Nizovsky

Toplantıda konuşan Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky: “Acer olarak her düzeyden oyuncuya ulaşmak, onlara değer katmak istiyoruz. Birçok ülkede pazar lideri konumundayız. Türkiye’de, ürün hacmini artırma yaklaşımı yerine öncelikle ürünlerimizi bilinir ve çekici kılmayı hedefliyoruz. Oyuncu ürünlerimizle de ilgili kitleye ulaşmak üzere çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz. Marka değeri, ekibinin profesyonelliği ve mağaza konumlarının sağladığı stratejik avantaj sayesinde Teknosa, bu hedefimize ulaşmamıza yardımcı oluyor” derken, Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran ise “Tek bir önceliğimiz var. O da oyun severlerin gerçekten faydalanabileceği hizmetleri geliştirmek, fark yaratan deneyimler yaşatmak. Bu konuda bizimle aynı anlayışı paylaşan iş ortağımız Acer ile Predator Thronos Oyuncu Kabinini ve yeni Predator ürünlerini Türkiye’de ilk kez ve sadece Teknosa’da oyunseverlerle buluşturacağız. Türkiye’deki tüm oyun meraklılarını eşsiz bir deneyim yaşamak için Teknosa Cevahir mağazasına bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Özet
Predator Thronos Türkiye'de!
Başlık
Predator Thronos Türkiye'de!
Tanım
Predator Thronos Türkiye oyuncu kabini Türkiye’de! Predator Thronos Ne Kadar? Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky'nin açıklamaları.
Yazar

Bir cevap yazın