Pes 2020: Tam Lisanslı Serie A Olacak!

Pes 2020: Tam Lisanslı Serie A Olacak!

Pes 2020: Tam Lisanslı Serie A Olacak!

Pro Evolution Soccer 2020 veya Pes 2020 bügün yaptığı açıklamada Serie A lisansını aldığını açıkladı. Bir çok futbol oyun severi heyecanlandıran açıklamadan sonra oyunla ilgili beklenti git gide artmaya başladı. En son Juventus’un Pes 2020’ye özel olacağının açıklanmasından sonra Serie A lisansınında alınması Konami için heyecanlandırıcı bir hareket oldu.

Steam’de demosu yayınlanan Pes 2020 görünen o ki bu sene Fifa 20 ile kıran kırana bir yarışa girecek. Demodan iyi geri dönüş alan Konami bu sezon oyuna ciddi bir destek verecek. Kendini e-Spor arenasında duyurmak isteyen Konami, yaptığı isim değişikliğiylede buna sinyal vermişti. Konami bu sezon eski Barcelona’lı futbolcu Andreas İniesta’yı da gelişim sürecine dahil etmişti. Umarız Pes 2020 bu sezon Fifa 20’yi tahtından edebilir ve özlediğimiz Pes’e kavuşuruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Jaqgt-59HRE

Pes 2020’de Geliştirilen Mekanikler

Daha iyi bir top fiziği.
Finesse dribling özelliği.
Her oyuncuya özel topa ilk dokunuş hareketleri.
Vücüt pozisyonuna göre topun isabetlilik oranının değişmesi.
Oyun içi oyuncuların olaylardan etkilenmesi.
Daha iyi bir savunma A.I mekaniği.

Pes 2020 10 Eylül 2019’da Steam üzerinden çıkış yapacak. Daha şimdiden iyi bir ön satış rakamı yakaladı. Konami’de bu durum karşısında bizi güzel haberlerle sevindirmeye devam ediyor. Umarız yakın bir zamanda Premier League , Bundesliga ve BBVA lisansları da alınabilir.

Bir cevap yazın