Mortal Kombat (MK) 11’e yeni karakterler geliyor!

Mortal Kombat (MK) 11'e yeni karakterler geliyor!

Mortal Kombat (MK) 11’e yeni karakterler geliyor!

Mortal Kombat 11, ilk çıktığı günden beri grafikleri, hikaye anlatımı ve dövüş mekanikleriyle kalbimizde taht kurması yanı sıra, rekabetçi yönüyle de bütün beğenileri üstüne toplamıştı. Oyuncu kitlesi olarak uzun süredir Kombat Pack ile gelecek karakterlerin heyecanı ile yanıp tutuşuyorduk.Şimdiye kadar bunlardan yalnızca ikisi yayınlandı: Shang Tsung ve Nightwolf. Nether Realm tarafından yayınlanan son görsel, Kombat Pack ile yayınlanacak olan karakterleri ve çıkış tarihleri hakkında bilgi sağladı. 

Shan Tsung ve Nightwolf’un ardından Sindel ve Spawn’un çıkacağını duyurmuşlardı. Geriye duyurulmayan iki karakter kalmıştı ve bununla ilgili teoriler mevcutdu. Hatta bir dönem Scooby Doo isimli çizgi seriden en korkak karakter olan Shaggy’nin MK11 e geleceği söyleniyordu.

Mortal Kombat (MK) 11'e yeni karakterler geliyor!

Sitede bulunan bir geri sayım vardı ve bu sayım bittiğinde yeni çıkacak karakterlerin çıkış tarihleri duyurulacaktı. Fakat bazı meraklı oyuncularımız geri sayım URL’si üzerinden çıkacak karakterler ve tarihlerinin bulunduğu görsele eriştiler. Görsele göre çıkacak son iki karakter Terminatör ve Joker’di.

Yeni karakterlerin çıkış tarihleri:

  • Terminator T-800, 8 Ekim
  • Sindel, 26 Kasım
  • Joker, 28 Ocak
  • Spawn, 17 Mart

Şeklinde olacak. Daha önce oyuna ekleneceği düşünülen Fujin, Ash Williams, Sheeva gibi karakterler de muhtemelen Kombat Pack 2 içinde kendilerine yer bulacaktır. Zaten Nether Realm’de, özellikle Mortal Kombat 11’i uzun yıllar desteklemeye devam edeceklerini dile getirmişti. Mortal Kombat 11’in bir süre daha güncellemelerden eksik kalmayacağını, yeni karakterlerle periyodik olarak kendini yenileyeceğini düşünüyoruz.

Şu anda oyunda oynanabilir karakterler:

* Baraka

* Cassie Cage

* Geras (Yeni Erkek Karakter)

* Johnny Cage

* Kabal

* Kano 

* Kronika (Yeni Kadın Karakter)

* Kung Lao 

* Liu Kang 

* Raiden

* Scorpion

* Shao Kahn (Ön sipariş Bonusu)

* Skarlet

* Sonya Blade

* Sub-Zero

* Erron Black

* Kotal Kahn

* Jacqui Briggs

* Jade

* Jax

* Noob Saibot

* Cetrion

* Kollector

* Kitana

* Frost

* Shang Tsung (DLC karakteri)

* Nighwolf (DLC karakteri)

Mortal Kombat 11 ön inceleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
Mortal Kombat (MK) 11'e yeni karakterler geliyor!
Başlık
Mortal Kombat (MK) 11'e yeni karakterler geliyor!
Tanım
Mortal Kombat (MK) 11 tarafından yayınlanan son görsel, Kombat Pack ile yayınlanacak olan karakterleri ve çıkış tarihleri hakkında bilgi sağladı.
Yazar

Bir cevap yazın