Modern Warfare Battle Royale Warzone Detayları!

Modern Warfare Battle Royale Warzone Detayları!

Modern Warfare Battle Royale Warzone 10 Mart 2020 saat 22.00’da oynanabilecek. Call of Duty Mobile ile yakaladığı başarılı ivmeyi bu sefer PC ve konsol platformlarında devam ettirmek isteyen Infinity Ward, Apex Legends gibi ücretsiz olarak oyunu yayınlayacak. Modern Warfare: Warzone oynamak için CoD: Modern Warfare’e sahip olmanız şart değil. Çapraz platform oyun imkanı da sunacak olan yeni oyun sayesinde, bilgisayardan ve konsoldan ücretsiz CoD oynanabilecek.

Call of Duty, Warzone hakkındaki tüm detayları oynanış görüntüleriyle birlikte paylaştı. İlgiyle beklenen battle royale modu, alışılmışın dışında oynanış mekanikleriyle gelecek.

Call of Duty: Warzone 150 oyuncu kapasitesine sahip devasa haritasında solo ya da üç kişilik takım halinde oynanabilecek. PUBG, Apex Legends ve diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi, uçaktan atlayanlar takım liderini takip edebilecek ve inmek istediği yere işaret koyabilecek.

Modern Warfare Battle Royale Detayları!

Yeni mod’da oyuncular; ATV, SUV, Helikopter ve diğer araçları kullanabilecekler. Oyuncular oyun içinde para kazanabilecek. Oyun içi para ile oyuncular silah ve donanım alabilecek. Ölen takım arkadaşlarının yeniden doğması için harcayabilecekler.

Oyuncular öldüklerinde küçük bir hapishane odasında başka bir oyuncuya karşı(1v1) mücadele edecekler. Gulag’da bir hapishane odasında gerçekleşecek bu mücadelede kazanan arkadaşlarının yanına dönecek ve kaybeden ise izleyici olarak devam edecek. Killstreak donanımları battle royale modun’da kullanılabilecek.


Modern Warfare: Warzone Oynanış Videosu

10 Mart 2020 tarihinden itibaren oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.