Modern Warfare Battle Royale Mod’u Geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale mod’u yakın zamanda gelebilir. Sezon 2 güncellemesinin gelişiyle ortaya çıkan ipuçları, bu ihtimali daha da kuvvetlendirdi.

Sezon 2 güncellemesinin ardından oyuna gelen yeniliklerin, dosya boyutundan anlaşılacağı üzere gereğinden fazla büyük olması oyuncuları şüpheye düşürdü. Yukarıda gördüğünüz Modern Warfare sezon 2 sinematiği; çatışmalar, patlamalar ve askeri karakterlerle dolu standart bir Call of Duty klibi gibi görünüyor. Ancak videonun sonuna doğru, battle royale mod’unun yolda olduğuna dair oldukça net bir ipucu var.

Modern Warfare Battle Royale

Modern Warfare Battle Royale Hakkında Resmi Olmayan Bilgiler

Oyun içinde daha belli olmayan görev, eşya, loot box gibi etkenler sayesinde bir paramız olacak. Bu parayı haritanın belli bölgelerinde olan “Supply Station’lar” aracılığıyla kendimize ekipman alma imkanımız olacak.

Modern Warfare Battle Royale - Supply Station

Oyun İçi Loot

Sızan bilgiler doğrultusunda oyuna başlamadan bir “Başlangıç Kit’imiz” olacak. Bu sayede artık iniş yaptıktan sonra hemen silah bulma derdi olmayacak. Ayrıca oyun içindeki eşyaların değerleri şu sırada olacak: Beyaz, Yeşil, Mavi, Mor, Altın. Multiplayer mod’unda olan bütün silah ekstraları ve bombalar Battle-Royale mod’unda da olacak.

Modern Warfare Battle Royale

Kuş Bakışı Battle Royale Haritası

Haritanın 200 kişilik olduğu ve Battle Royale mod’unun adının Warzone olacağı söylentileri var.

Ne zaman çıkacak?

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale mod’unun 1 Mart 2020 haftasında çıkması bekleniyor.

FPS oyunları kadar strateji oyunlarınada meraklıysanız yeni çıkacak en iyi oyun listesi burada.