Lol 9.10 Yama Notları Duyuruldu!

lol 9.10 yama notları yuumi

Lol 9.10 yama notları

Lol 9.10 yama notları ile beraber Yuumi ve bazı karakterlere, rünlere ve eşyalara denge değişiklikleri getirildi. Yenilmez rününe gelen güçsüzleştirme, her seviyeden oyuncuyu sevindirecektir. Vayne, Riven gibi çok fazla kişinin oynadığı karakterleri etkileyen yama, bazı gölgede kalan karakterlere de güçlendirmeler getirdi. Brand, Graves, Soraka, Tryndamere bu yamadan faydalanan karakterler arasında.

League of Legends 9.10 yaması geldi! Ve yamanın en önemli yeniliği olan kedi-destek karakteri Yuumi de bizlerle. Diğer destek karakterlerine benzemediği için çok heyecanlı birkaç gün bizleri bekliyor.

9.10 Yaması Önemli Değişiklikler:

Son olarak da Savaş Akademisi kostümlerini de bu yamayla birlikte satın alabilir olacağız. Tamı tamına 6 adet kostüm bu yamada açılacak.

Vadi’nin Kedisi Yuumi bizlerle

Kendi ayrı hareket edebildiği gibi yanındaki taşıyıcı karaktere bağlanarak hareketleri onun da yönetebilmesini sağlayan Yuumi, şirinliği ve kolay oynanabilirliğiyle her taraftan sevgi topluyor. Bağlandığı şampiyonu güçlendiren bir karakter olan Yuumi, yamanın özellikle ilk günlerinde çoğu destek oyuncusunun tercihi olacaktır.

Yenilmez rünü güçsüzleştirildi

Oyunda orman dahil olmak üzere her koridorda kendini bir şekilde gösteren rün, çok can sıkıcı olabiliyordu. 5 yüke hızlıca ulaşan karakterleri çok büyük ölçüde ödüllendiren Yenilmez rününe doğrudan güçsüzleştirme geldi. Toplam hasarın %10’u olan gerçek hasar ve iyileştirme payı %8 e çekildi. Nasıl sonuçlanacağını hep birlikte göreceğiz.


Ezreal Skin

Savaş Akademisi kostümleri 9.10 yamasında aktif

Yuumi ile birlikte tam 6 adet karakter, savaş akademisindeki öğrencilikleri sırasındaki görüntülerini Vadi’ye taşıyor! Jayce, Katarina, Lux, Ezreal, Graves ve Yuumi bu kostümlerle oyunlara renk katmaya hazır. Lux’un da Mücadele 2019 da biriktirilen puanlarla alınan Prestij kostümü olacak.

lol vayne

Vayne’e çifte güçsüzleştirme

Kulelere gelen plaka güncellemesinden beri koridorda rahat nefes alan hiper taşıyıcıların adeta simgesi olan Vayne, diğer karakterlerden çok daha etkiliydi. Onun için ultisinden gelen Q bekleme süresi düşüşü erken seviyelerde azaltıldı. Bunun yanında en çok tercih edilen eşyası Guinso’nun Hiddeti’nin de pasifi 2 vuruştan 3 e çıkarıldı. Yeni yamada kendisinin daha az tercih edildiğini göreceğiz.

Evet, yamanın önemli değişiklikleri büyük ölçüde bunlardan ibaret. Ama bütün yama notlarını okumak istiyorum, bu kadarı bana yetmez diyenler için de Riot’un notlarını buraya bırakıyoruz;

https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/patch/910-yama-notlari

Özet
lol 9.10 Yama Notları Duyuruldu!
Başlık
lol 9.10 Yama Notları Duyuruldu!
Tanım
LoL 9.10 yama notları geldi! Yamanın en önemli yeniliği olan kedi-destek karakteri Yuumi de bizlerle. Lol 9.10 yamasının en önemli noktaları!
Yazar

Bir cevap yazın