Kerbal Space Program 2 Pc’ye Geliyor!

Kerbal Space Program 2 Pc’ye Geliyor!

Star Theory’nin kreatif direktörü KSP ya da Kerbal Space Program’ın yeni oyununun geleceğini duyurdu. Kerbal Space Program için her zaman sınırları ve yaratıcılığı zorlayan bir oyun olduğunu düşündüğünü ve KSP 2 içinde aynı düşünce ve vizyona sahip olduğunu söyledi. Yeni oyun modları ve bulmacalarda geleceğini belirtti.

Kerbal Space Program Nedir?

Bir evrenin yıldız sisteminde geçer. Bu sistemde geliştirdiğimiz uzay araçları yaparız. Bu araçlarla daha sonra bu yıldız sistemini kolonileştirmeye ve keşfetmeye çalışırız. Free Mode denilen mode da ise daha çok çılgın gemiler yapıp oyunun moturunun bize izin verdiği (Bazen vermediği) şekilde uzayı keşfetmeye çalışırız.

KSP 2 de yine oyun içinde ki fiziksel kısıtlamaları değiştirebiliceğiz. Daha kompleks gemiler yapabileceğiz ve artık daha büyük gemilerde inşa edebileceğiz. Aynı zamanda ilk oyunda olduğundan daha fazla gemi parçası kullanabileceğiz.

KSP ile ilgili en büyük problemlerden biri yüksek sistemli bilgisayarların bile bazen fps düşüşü yaşamasıydı. Sürekli güncellemelerle bunu düzeltmeye çalışan Star Theory ekibi, KSP 2’de umarız bu sorunu çözebilecektir. Aynı zamanda geçen oyunda en büyük eksiklerden biri olan Steam Workshop’un ise oyunda olup olmayacağı hala belirsizliğini koruyor.

Kerbal Space Program 2 Çıkış Tarihi

2020 ilkbaharında çıkacak olan KSP 2, şu anda steam‘de ön satışa çıkmış bulunmakta. Eğer uzay oyunlarını ve gemi yaratmayı seviyorsanız, KSP 2’yi kaçırmayın deriz!

Bir cevap yazın