Hyper Scape Ne Zaman Çıkacak? Hyper Scape Nedir?

Hyper Scape Ne Zaman Çıkacak?

Hyper Scape ne zaman çıkacak? Hyper Scape nedir? Oyun dünyasının devlerinden Ubisoft’un, oynaması ücretsiz, birinci şahıs nişancı, yüksek tempolu bir şehir merkezini tema alan battle royale oyunudur. Hyper Scape, 2054 zaman diliminde fütüristik Neo-Arcadia şehrinde geçiyor ve bir oyunda 100’e kadar oyuncuyu destekliyor.

Hyper Scape, dikey hareketli ve hızlı bir battle royale deneyimi sunmak için tasarlandı. Üç oyunculu ve tek oyunculu modlar sunuyor. Neo-Arcadia, dar sokaklardan geniş çatılara ve ölümcül iç mekanlara hızlı bir şekilde geçilebilecek şekilde tasarlanmış.

Oyuncular çevreye dağılmış silahlarla aynı şekilde Hack kabiliyetlerini toplayabiliyorlar. Hackler, tüm oyun tarzlarına uygun saldırı ve savunma yetenekleri sunuyor. Mayın döşemek, düşman aramak, büyük bir duvar inşaat etmek veya kendini görünmez hale getirmek, oyuncuların zorlanmadan bir arada kullanıp değiştirebileceği birkaç Hack örneği. Oyundaki bütün silahlar ve hackler Füzyon mekaniği ile geliştirilebiliyor. 

Twitch ile ortaklaşa geliştirilen Hyper Scape Crowncast Twitch uzantısı, izleyicilerin oyunu gerçek zamanlı olarak etkilemelerine olanak sağlıyor. İzleyiciler, düşük yer çekimi veya sonsuz cephane gibi bir maçtaki tüm yarışmacıları etkileyen olaylara oy verebilecek.

Oyunun açık betası ve tam sürümü 12 Temmuz 2020 tarihinde erişilebilir olacak.

Hyper Scape Ne Zaman Çıkacak