Blizzard, Hearthstone İçin Yeni Setini Duyurdu!

Hearthstone

Hearthstone için yeni desteler yakın!

Blizzard Hearthstone için bu hafta iki kısa tanıtım videosu yayınladı. Kısa öyküler anlatan bu videoların ne amaçla yayınlandığını Blizzard asla söylemiyor olsa bile, biz her zamanki gibi bu videoların yeni setin habercisi olduğuna eminiz.

The Fortune Teller | Hearthstone:

İlk yayınlanan bu fragmanda ilgimi hemen çeken şey: Videodaki shaman/warlock’ımsı ablamızın eski Whispers of the old gods sinematiğinde de olmasıydı.

Whispers of the Old Gods Cinematic Trailer:

Herkesin aklında “şimdi ne olacak?” gibi sorular şekillenirken, Blizzard iki gün sonrasında bir video daha yayınladı:

The King | Hearthstone:

Görünen o ki Togwaggle, eski refahını geri kazanmak adına yapmaması gereken anlaşmalar yapmış ve adını “kötü” tarafa yazdırmış. Tahmin ediyorum ki, yine “Old God”ların (C’Thun, Yogg-Saron, N’Zoth ve Y’Shaarj) bu işte bir parmağı var.

Dikkatimi çeken diğer şey ise, videonun sonunda bir kart daha çevrilip “artık beklemeye gerek yok, sıra onda” gibi bir laf söylenmesi.

Hearthstone Shaman

Kartın üstünde bir “totem” sembolü olması, yeni karakterin shaman olacağını işaret ediyor gibi. Warcraft’ın kötü karakterlerini düşündüğümüzde aklımıza Hagatha gelse de, ablamız yeni bir isim diyor. Totemin üzerindeki sembollere, özellikle kafasında ki sembol ve boynuzlarına bakacak olursak (kesinlikle bir Tauren) tahmin ediyorum ki, o isim: Magatha Grimtotem olacak.

Hearthstone Tauren
Özet
Blizzard, Hearthstone İçin Yeni Setini Duyurdu!
Başlık
Blizzard, Hearthstone İçin Yeni Setini Duyurdu!
Tanım
Blizzard, Hearthstone İçin Yeni Setini Duyurdu! Hearthstone için yeni desteler yakın! The Fortune Teller, The King ve daha fazlası.
Yazar

Bir cevap yazın