GTA (VI) 6 Çıkış Tarihi, Haritası ve Multiplayer ile İlgili Bildiklerimiz!

GTA 6

GTA (VI) 6 Çıkış Tarihi, Haritası ve Multiplayer ile İlgili Bildiklerimiz!

Grand Theft Auto VI: GTA’nın bizde yarattığı heyecanı, her oyunun verdiği ayrı keyfi hepimiz biliriz. GTA hala eskimemiş, ne zaman yenisi çıksa bizleri peşinde koşturan bir seridir. Yazımızda oyuna dair söylentilere değinecek, harita ve çıkış tarihi hakkında konuşulanlardan bahsedeceğiz.

GTA V, resmi olarak dünyada vizyona giren tüm filmlerden daha fazla gelir elde etmiş durumda. Film sektörünün büyüklüğü göze alındığında bu muazzam bir başarı. GTA V, toplamda 90 milyondan fazla kopya satarak 6 milyar dolarlık hasılat elde etti. 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen, oyunda hala yüz binlerce günlük oyuncusu bulunuyor.

Güncelleme

Çıkış tarihi hakkında söylentiler

GTA VI’ya dair ilk fragman ve resmi içerik bilgisinin E3 2020’de çıkması bekleniyor. Ayrıca Sony ve Microsoft’un da yeni nesil konsollarını piyasaya süreceği düşünülürse, 2020 yılı oyun sektörüne damga vuracak gibi görünüyor. Şüphe yok ki PS5 ve yeni Xbox GTA VI’nın çıkması için uygun platformlar sunacak.

Güney Amerika, muhtemelen Brezilya

Uyuşturucu trafiğinin yaygın olduğu benzersiz bölgelerden birisi olan Brezilya, oyunculara güzel deneyim sunabilecek gibi duruyor.

GTA 6 (VI) harita

GTA 6 (VI) Multiplayer

GTA VI’da her ne kadar singleplayer kısmı odak noktası olacaksa da, multiplayer için de devasa bir ilgi olacak. Oyun yapımcıları artık onlarca oyuncunun “streaming” yoluyla oyunu telefondan oynamasını sağlayabilir ve bunu yaptıklarında, çok sayıda farklı karakterlerin bulunduğu bir dünya yaratabilirler.

GTA 6 (VI) haritası

GTA 6 (VI) Harita

Haritanın bu zamana kadar gördüklerimizden çok daha büyük olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Daha önce, haritalar tek bir şehir ve etrafında bir kaç bölge olacak şekilde sınırlandırılmıştı. Kim bilir belki de yeni harita 2-3 eyaletin sığabileceği bir büyüklükte olacak.

GTA 6 (VI) çıkış tarihi

Red Dead Redemption, hala çok rağbette olan bir oyun olduğu için GTA VI’nın resmi duyurusunun, bir aksilik olmazsa bu sene sonu veya diğer senenin başında geleceğini düşünüyoruz.

Söylenti ve spekülasyonlara göre, GTA VI muhtemelen 2020 veya 2021’de raflara gelmiş olacak. İki GTA oyunu arasındaki en uzun zaman aralığı 47 ay ile GTA IV ve GTA V arasında olmuştu. Eğer resmi duyuru 2019’un son çeyreğinde gelirse, 2020 veya 2021 için ümitli olabiliriz. 

GTA VI hakkında yeni haberler, bilgiler sızdıkça size iletmeye devam edeceğiz. Takipte kalın!

Diğer Yazılarımız:

TFT (Taktik Savaşları) Şampiyon Metası 9.16

NBA 2K20 Hakkında Son Haberler

Pubg Mobile Silah Hasarları

Bir cevap yazın