Fortnite Sezon 10 Fragmanı Ve Teaser Videoları

Fortnite Sezon 10 Fragmanı Ve Teaser Videoları

Fortnite Sezon 10 fragmanı Lucas7yoshi twitter hesabının sahibi sayesinde oyuncularla bir gün erken buluştu. Trailer’da Jonesy, etrafında uçan sayısız nesnelerden oluşan hatıralarla uzayda sürükleniyor. İşte Fortnite Sezon 10’un fragmanı tüm ihtişamıyla sizlerle. Sezon 10 için yama notları yarın paylaşılacak.


Fortnite Teaser Videoları

Epic Games 5-6 saniyelik videolar halinde teaser serisi paylaştı. Aşağıdaki videoda büyük bir kürenin gölün ortasında patladığını görüyoruz.


Son teaser videosundan önce bu görsel paylaşılmıştı. “Twist Time” kelimeleri ile paylaşılan bu resim, oyunculara uzay temalı bir güncellemenin geleceğininin ilk belirtilerini göstermişti.

Fortnite Sezon 10 Fragmanı

Fortnite Sezon 10 Ne Zaman Başlıyor?

Genellikle Fortnite sezonları 10 hafta boyunca devam ediyor. Fortnite Dünya Kupası yüzünden on haftalık rutin güncelleme tarihini gerçekleştiremeyen Fortnite, büyük ihtimalle 1 Ağustos 2019 tarihinde oyuncularla buluşacak.


Fortnite Sezon 10 Ne Kadar?

Fortnite Sezon 10 her zamanki gibi 950 V-Bucks olacak. Oyun içinde minimum 1000 V-Bucks satın alma seçeneği var yani $9.99 tutacak. Eski sezonu oynayıp görevleri tamamlayanlar bu sezona ücretsiz sahip olabilecekler. Sezon 10 Battle Pass içeriği henüz belli değil ama sezon 9’a büyük benzerlik gösterecek.


Diğer Yazılarımız:

Fortnite Dünya Kupası Şampiyonu

Cs: Go Rütbe Sistemi ve Rank Sıralaması

Taktik Savaşları ( TFT ) 9.15 Yama Notları

Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu!

Bir cevap yazın