Fortnite da “ Reboot Caravan ”larla yeniden canlanacağız!

Dev Uptade

Gelecek hafta Fortnite da “ Reboot Caravan ”larla yeniden canlanacağız!

Merak ettiğimiz Reboot Caravan yani hayalet karavanlar, sezon sekizde tam da düşündüğümüz gibi geliyor: Canlandırma istasyonları! ” Reboot karavan ”ları, Fortnite’ın geçtiğimiz güncelleme videosunda muz kostümlü bir adam tarafından resmen açıklanmıştı.

Elenen takım arkadaşlarından canlandırma kartları düşecek. Eğer takım arkadaşınızı hayata döndürmeye dair umutlarınız var ise, aynı Apex Legends’da olduğu gibi, kalan eşyalarından canlandırma kartını almanız gerekiyor.

Hayatta olan takım arkadaşları canlandırma kartlarını herhangi bir karavanda aktif edebilecek. Tabii ki dostunuzu canlandırmak için tehlikeli bölgelere yol alıp kendinize bir canlandırma karavanı bulmalısınız. Arkadaşlık için alınmaya değer ufak bir risk olarak düşünün.

Canlandırma işlemi yüksek bir sesle birlikte gökyüzüne bir ışık huzmesi gönderecek.   

Takım arkadaşlarını canlandırmak o kadar da kolay olmamalı, eğer öyle olsa oyunlar sonsuza dek sürebilir. Canlandırma işlemi ayrıca çok gürültülü ve ışıltılı bir işlem olduğundan sizi alt etmek için fırsat kollayan rakip takım oyuncularına açıkça bir davetiye yollayacağınıza emin olabilirsiniz.

Canlandırma işlemi bittiğinde, kullanılan karavanın tekrardan aktif olması için bir miktar süreye ihtiyaç duyulacak. Bu değişiklik Fortnite’a neler katar bilemeyiz, ama bu değişikliğin her bir karavanı daha değerli kılacağı aşikar.

Henüz canlandırma işleminin ne kadar vakit alacağının ve aynı şekilde karavanların ne kadar sürede tekrardan aktif olacağına dair kesin bir bilgi bulunmamakta. Bunu hep birlikte önümüzdeki hafta gelecek güncellemeyle birlikte öğreneceğiz.

Fortnite V8.00 Yama Notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
Fortnite da “ Reboot Caravan ”larla yeniden canlanacağız!
Başlık
Fortnite da “ Reboot Caravan ”larla yeniden canlanacağız!
Tanım
Fortnite sekizinci sezon dev güncellemelerle devam ediyor. Gelecek hafta Reboot Caravan ile takım arkadaşlarımızı yeniden canlandırabileceğiz.
Yazar

Bir cevap yazın