Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 Detayları Belli Oldu!

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 Detayları

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 detayları bugüne kadar büyük bir gizlilikle saklandı. Dolu bir içeriğe sahip battle pass, yeni kozmetikler ve Myriad haritası hakkında güncellemeler barındırıyor. Sezon 2 yeni haritası, oyun mekanikleri ve oyun içi kullanılabilir eşyalar ile dikkat çekiyor.

Oyunun en uzun sezonu olacak olan Sezon 2, yeni challange’lar ve özelliklerin yanı sıra oyun içinde dört gizli görev bulunduruyor.

Deadpool Skin:

  1. Battle Pass’ı satın aldıktan sonra Battle Pass menüsünde havalandırma deliğine tıklayın. Daha sonra odanın içindeki bilgisayara tıklayın.
  2. Haftalık görevleri tamamlayın ve Deadpool skin’i açılacak. Haftalık görevler tahminen 8 hafta sürecek.

Yeni Lokasyonlar:

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2

Battle Pass Detayları

Trailer’da görülen yeni skin’lerin yanı sıra Meowscles ve King Midas’ta bulunuyor. Battle Pass işleyişinde bir değişiklik yok. Oyuncular her zamanki gibi oynayarak ve görevleri tamamlayarak puan kazanacaklar ve bu puanları çeşitli ödülleri almak için kullanabilecekler. Battle Pass ücreti 950 V-Bucks veya $10.

Yeni gelen güncellemenin boyutu 10gb. Güncellemede öne çıkan noktalar aşağıda:

  • Helikopterle uçulabileceği hakkında sızıntılar olsada oyun içinde şuan helikopter yok.
  • Oyuncular iki tane ajanstan birini seçme hakkına sahipler. Hayalet(Ghost) yada Gölge(Shadow). Ajanslar farklı görevler sunuyor ve kozmetik ödülleri değişiklik gösteriyor.
  • Haritanın çeşitli bölgelerindeki görevleri tamamlayarak “Keycard” loot’lanabiliyor. Keycard gizli sığınakları açmak için kullanılıyor.
  • Damage trap, bolt-action sniper rifle, SMG ve rocket launchers gibi silah ve ekipmanlar artık sığınak dışında loot’lanabiliyor.
  • Aşağıdaki resimde gösterilen bölgelerdeki telefon kulübelerinde saklanabiliyor.
Fortnite Bölüm 2 Sezon 2

COD: Modern Warfare Battle Royale mod’u hakkında her şey burada.