Fifa 20 Volta (Sokak Futbolu)

Fifa 20 Volta (Sokak Futbolu)

Fifa 20 Volta (Sokak Futbolu)

Fifa 20 Volta

Fifa 20’nin çıkmasına daha aylar var fakat her gün yeni bir bilgi gelmeye devam ediyor. En son Juventus’un oyunda olmayacağının açıklanmasının ardından Volta moduyla ilgili daha fazla detay gelmeye devam ediyor.

En son Volta yani Sokak Futbol’u modunun geleceğini haber veren EA Sports, şimdi ise Volta’da Ultimate Team benzeri bir lig sistemi olacağını duyurdu. Volta için özel bir hikaye modununda olacağı açıklandı. Umarız bu mod The Journey gibi 3 oyuna yayılmaz.

Hikaye’de hangi konunun tam olarak işleneceği bilinmese de, spekülasyonlar bir sokak futbolcusu olarak hikayeye başlayacağımız yönünde. Hikayenin devamında ise ne olacağı şu anda bilinmiyor. Nba 2k’nın MyPlayer modu tarzı bir modu ise Fifa’da ne zaman göreceğiz tam olarak bilinmemeye devam ediyor. Umarız yakın zamanda Nba 2k tarzı bir hikaye modu Fifa’ya dahil edilir.

Fifa Volta Resmi Videosu

Yayınlanan bu video da, görünen o ki Fifa 20, aslında Volta modunu Fifa Street’e benzetmek için çok uğraşmış. En son 2012 yılında çıkan Fifa Street, Fifa 20 ile hayatımıza geri döneceğe benziyor. Umarız bu oyun modu bizi eski günlere götürür ve online olarak oynamak zevkli olur.

Diğer yazılarımız:

PUBG Nations Cup 2019

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yama Notları

Bir cevap yazın