Epic Games’in Üç Yeni Oyunu

Epic Games

Epic Games’in Üç Yeni Oyunu

Epic Games, oyun sektöründe steam ile rekabet etmek için elinden geleni yapıyor. Son günlerde atılan adımlar, oyun severleri mutlu edecek haberler getiriyor. Umarım, bu atılan adımlar oyun sektörünün gelişimini her zaman destekleyecek şekilde devam eder. Çok uzatmadan ne yaşandı inceleyelim;

Epic Games daha önce PS4 spesifik çıkartılmış 3 oyunu bilgisayara getiriyor.

Bu oyunlar;

Detroit: Become Human

Diğer bahsedeceğimiz iki oyun gibi, Quantic Dream tarafından geliştirilen oyun 25 Mayıs 2018’de PS4’te yayınlanmıştı.

Oyunda üç anakarakterin kararlarını belirleyerek oyunun gidişatını belirliyorduk.

Heavy Rain

Daha sonra kısaca bahsediceğimiz bir diğer oyun olan Beyond: Two Souls’un da yönetmenliğini yapan David Cage baş tasarımcılığını üstlendiği oyun, ilk olarak 23 Şubat 2010 tarihinde PS3’te piyasaya sürülmüştü.

Oyun, mimar Ethan Mars’ın 2 çocuğundan biri olan Jason’ın öldükten sonra, kaçırılan diğer çocuğu Shaun’u kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Beyond: Two Souls

David Cage’in şimdiye kadar yapılmış en büyük motion-capture oyunu diye adlandırdığı ”Beyond: Two Souls” ilk olarak 8 Ekim 2013’te PS3 üzerinden piyasaya sürülmüştü.

Oyun 27 Nisan 2013’te katıldığı Tribeca Film Festivali ile bir film festivaline katılan ikinci oyun olma başarısı gösterdi. Bu festivalde oyunun 35 dakikkalık oyun içi videosu gösterilmişti. İlk olarak bir film festivaline katılan oyun ise L.A. Noire’idi.
Özet
Epic Games’in Üç Yeni Oyunu
Başlık
Epic Games’in Üç Yeni Oyunu
Tanım
Epic Games, oyun sektörüne bomba gibi düştü. Detroit: Become Human, Heavy Rain, Beyond: Two Souls Epic Games'in son oyunları.
Yazar

Bir cevap yazın