En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019


En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019

2019 yılında en iyi yayın yapan ve en çok izlenen yabancı twitch yayıncılarını listeleyeceğiz. Umarız sizde bizim gibi bu yayıncıları seviyorsunuzdur.


Pubg

Shroud

En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019

Eski bir profesyonel Cs:Go oyuncusu olan Michael Grzesiek yada Shroud, günlük olarak yayın yapmaktadır. Genellikle Apex Legends, Pubg veya Rainbow 6 oynamaktadır. Genellikle çok hızlı nişan almasıyla tanınır.


Fortnite

Ninja

En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019

Fortnite veya Twitch.tv denince akla gelen ilk isimlerden biri Richard Tyler Blevins yada Ninja’dır. Genellikle Fortnite oynamaktadır. Şarkıcı Drake ile birlikte bir yayın yapmıştır ve bu yayın Twitch.tv tarihinin en çok izlenen yayınıdır.


H1Z1

DrDisrespectLIVE

En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019 Dr Disrespect

Herschel “Guy” Beahm IV, evet gerçek ismi gerçekten bu, yada nam-ı diyar DrDisrespect Twitch.tv’nin en ilginç yayıncılarından biridir. İzleyicileri eğlendirmeye odaklanmıştır. Çoğunlukla H1Z1, PUBG, Fortnite, Black Ops 4: Blackout veya Apex Legends oynamaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=75Hs-H3DcR8

League of Legends

Nightblue3

Nightblue3

Rabia Yazbek eski bir Team Solo Mid oyuncusudur. Günde yedi saate yakın yayın yapan Nightblue3, genellikle ormancı rolünde oynamaktadır. En çok takipçisi olan League of Legends oyuncusudur.


Imaqtpie

Imaqtipie

Michael Santana eski bir Dignitas oyuncusudur. Kendisi adc rolünü mainlemiştir. Diğer League of Legends yayıncılarından farklı olarak olabildiğince eğlenmeye ve eğlendirmeye çalışan bir yapısı vardır. Kendisini izleyenlerle sürekli konuşmaktadır ve sorularını yanıtlamaktadır.


Bjergsen

Bjergsen

“En iyi ne yapmayı biliyorsan onu yap” felsefesiyle hareket eden Bjergsen, bir çok oyuncu için oyunu oynayan en iyi orta koridor oyuncusudur. Aktif olarak Team Solo Mid’de oynamaktadır. Genellikle yayınlarında çok ciddidir.

https://www.youtube.com/watch?v=NgGKuOZugCc

Eğer En iyi yabancı twitch yayıncıları 2019 beğendiyseniz, ilginizi çekebilecek diğer yazılarımız:
Dereceli Taktik Savaşları Takım Kompozisyonları (Part 1)
Dereceli Taktik Savaşları Rehberi
Cs:Go Fps Arttırma

Bir cevap yazın