En İyi Silahlı Oyunlar (Fps) 2019

En İyi  Silahlı Oyunlar (Fps) 2019

En İyi Silahlı Oyunlar (Fps) 2019

Gelin birlikte 2019 yılının en iyi silahlı oyunlar listesine bakalım.

Overwatch

Blizzard’ın çıkarmış olduğu Overwatch halen en iyi silahlı oyunlardan biri. Moba ve Fps türlerinin bir karışımı olan Overwatch, halen en çok oynanan oyunlar arasında yerini koruyor. Türkçe dil seçeneğinin de oyuna geleceği söylentileri Overwatch’ın popülaritesini daha da arttıracak gibi duruyor.

Apex Legends

Apex Legends çıktığı ilk günden beri büyük bir oyuncu kitlesi çekmeyi başardı. Ilk çıkış yaptığı günde “Battle-Royale” türünde en çok oynanan oyun olmayı da başardı. Ea Games Sezon 3’ün yaklaşmasıyla birlikte oyunun e-Spor arenasında da bulunacağını açıkladı. Bunu göz önünde bulundurursak Apex Legends silahlı oyunlar türünde halen iyi bir konumda. Apex Legends’ı ücretsiz bir şekilde Origin platformu üzerinden indirebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, 12 Eylül tarihinde piyasaya Blizzard-Activision tarafından sunulacak. Uzun bir süre sonra daha gerçekçi bir yaklaşım sergileyecek olan CoD bakalım eski serilerde özlem duyduğumuz havayı yakalayabilecek mi?

Borderlands 3

Borderlands 3, 13 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak. Eski oyunları gibi çizgi film havası ve Fps türünü birleştirecek. Eğlenceli bir hikayesi ve bol claptrap şakaları da olması beklenen Borderlands 3 2019’un en iyi oyunlarından biri olmaya aday gibi gözüküyor.

Destiny 2: Shadow Keep

Destiny 2’nin yeni güncellemesi olan Shadow Keep 1 Ekim tarihinde yayınlanacak. Yeni DLC’yi yine Blizzard-Activision-Bungie üçlüsü geliştirecek. Yakın zamanda ücretsiz olan Destiny 2, bakalım kaybettiği oyuncu kitlesini geri çekmeyi başarabilecek mi?

Counter-Strike: Global Offensive

Yıllardır en çok sevilen oyunlardan biri olmayı başarıyor. Fps türünün bugünlere gelmesinde de çok büyük ve önemli bir yere sahip.

Kişisel Not: Her geçen gün daha çok Rus oyuncunun Türk oyuncuları delirttiği bir ortam olmasına rağmen, halen çok ciddi bir kitleye sahip. Eğer Rusça’nızı geliştirmek istiyorsanız Cs:Go tam sizin oyununuz!

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.