En İyi Pc Oyunları 2019

En İyi Pc Oyunları 2019

Doom Eternal

Doom serisini bilmeyen yoktur. Korku Fps türünün öncülerinden olan Doom’un son oyunu Eternal, eğer korku türünü seviyorsanız tam size göre.

Metro Exodus

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarına dayanan Metro evreninin son oyunu olan Metro Exodus, Fps türünü seven ve tek kişilik oyun türlerinden hoşlananlar için güzel bir seçenek olmanın ötesine geçiyor.

Mortal Kombat 11

Kült bir dövüş oyunu olan Mortal Kombat’ın son oyunu olan Mortal Kombat 11, çevrim içi oyun modu ve geliştirilmiş animasyonlarıyla serinin en iyi oyunlarından biri olmayı başarıyor. Eğer sizde bir Mortal Kombat fanıysanız, bu oyuna tutulabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare

Sonunda gerçekçi bir hikayeye dönücek olan Cod Modern Warfare, bu senenin en iyi FPS oyunu olmaya şimdiden aday gözüküyor. 25 Eylül’de çıkacak olan Cod çoğu Fps sever için kesin alınacak oyunlar arasında gözüküyor.

Fifa 20

Bu sene Juventus’un olmayacağı Fifa 20, oyuna sokak futbolu’nu getirerek bizi sevindiriyor. Futbol oyunlarını seviyorsanız tahminen bu sene de Fifa tahtını Pes 20’ye kaptırmıyacak gibi gözüküyor.

Nba 2k20

Yine bu sene rakipsiz olacak basketbol oyunumuz Nba 2k20, basketbol severlerin kesin alacağı oyunlardan biri olacak.

En İyi Pc Oyunları 2019

Diğer Yazılarımız:

PUBG Nations Cup 2019

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Taktik Savaşları (TFT) 9.16 Yama Notları

Özet
En İyi Pc Oyunları 2019
Başlık
En İyi Pc Oyunları 2019
Tanım
2019 yılının En İyi Pc oyunları hangi oyunlar gelin bakalım. Mortal Kombat'ından Fifa'sına bütün 2019 yılının en iyi oyunlarını sizler için derledik!
Yazar
Yayınlayan
Tiergaming.net

Bir cevap yazın