Dota Underlords ‘a Özel Rank Sistemi geliyor

Dota Underlords ‘a Özel Rank Sistemi Geliyor

Dota Underlords

Dota 2’ye basit bir mod olarak başlayan autochess, daha sonradan Dota Underlords ‘a dönüştürülmüştü, şimdi ise karşımıza yeni bir rank sistemiyle geliyor!


Önümüzdeki yama ile gelecek bu özelliği açmak için ise 5 tane normal maç yapmanız gerekecek. Maçlarınızı tamamladıktan sonra ise direk rank oyunlara girilebilicek. Diğer oyunlardan farklı olacak özel bir rank sistemi de gelecek. Bu sistemde satrançta kullanılanın benzeri bir puanlama sistemi olacak. Rank’inizi direk olarak sayısal görebilecek ve maç sonuçlarınıza göre yükselip azalacak.


Dota Underlords indirme linki.


Dota Underlords vs LoL Taktik Savaşları (TFT)

Dota Underlords ve Taktik Savaşları aşağı yukarı aynı mekaniklere dayanan kart ve kutu oyunu karışımı bir moddur. Bu modlar arasında ki en büyük fark UI ve oyunlar arasındaki hızdır. LoL Taktik Savaşları, Dota Underlords’a göre biraz daha hızlı ve temiz bir UI’a sahiptir. İki oyununda ücretsiz olduğunu göz önüne alırsak ve ikisininde oynayan insan sayısını, bizce LoL Taktik Savaşları bir tık daha iyi bir oyun gibi duruyor. Eğer sizde uzun vadeli bir oyun yatırımı istiyorsanız, Tavsiyemiz Lol Taktik Savaşları’nı denemeniz yönünde olacaktır.

Diğer Yazılarımız:

Dota Underlords İlk Bakış!

Dota Auto Chess Rehber: Kazanma Oranları – Güç Sıralaması

Dota Auto Chess Rehber: Diziliş Rehberi ve Stratejileri

Taktik Savaşları Strateji Rehberi

Bir cevap yazın