Dota Auto Chess Rehber: Kazanma Oranları – Güç Sıralaması

Dota Auto Chess Rehber: Kazanma Oranları - Güç Sıralaması

Karakter Kazanma Oranları Ve Güç Sıralaması

Liste yukarıdan aşağıya Dota Auto Chess karakter kazanma oranları ve güç sıralamasına göre sıralanmıştır:

Bu yazıda Dota Auto Chess kazanma oranları ve profesyonel oyuncular tarafından seçilen karakterleri ve sebeplerini sizlerle paylaşacağız. Liste baştan sona doğru yüksek kazanma oranlarını baz alıyor. Karakterlerin 5 gold ve 1 levelları baz alınarak yazılmıştır. Level 2 seviyesinde çıkardığınızda sıralamaları yukarı çıkar. Örneğin level 1 Enigma level 2 bir Tidehunter‘dan daha güçsüzdür.

1. Enigma (Warlock ve Elemental, Kazanma oranı : 31.4 )
Dota Auto Chess Enigma
  • Enigma oyunun en iyi alan saldırılarından birine sahiptir. Ültisini hızlı doldurması durumunda % olarak cana vurur. Vurduğu hasar istikrarlıdır. Çoğu oyuncu tankları eritmeye yardımcı olmasının yanı sıra arka tarafa kadar ultisinin uzanması sebebiyle tercih etmektedir.
2. Tidehunter (Naga ve Hunter , Kazanma oranı : 31.0 )
Dota Auto Chess Tidehunter
  • Oyunun en güçlü tanklarından biridir. Ultisini hizli kullanır ve bütün sahayı zıplatır. Verdiği 2 saniyelik engellemeyle takımınız öne geçirir. Tidehunter vs Tidehunter’da ilk ultiyi atan taraf avantajlıdır.
3. Lich (Undead ve Mage , Kazanma oranı : 30.0 )
Dota Auto Chess Lich
  • Ultisi her ziplaması da 200 hasar verir. Bunun yanında ultisi rakibi yavaşlatır. Level 1’de 6 kere seker, tek handikapı canının az olmasıdır. Irk veya sınıf paylaştığı karakterler varsa sinerjisi de kuvvetlidir.
4. Techies (Goblin ve Mech , Kazanma oranı : 28.8)
Dota Auto Chess Techies
  • Irk ve sınıfı dolayısıyla erken bölümde güçlü olan goblin sınıfıyla kendini iyi dengeler. 4 karelik alana 700 hasar verir. Diğer 3 karakterden ayrılmasının en büyük sebebi, hasarının fiziksel olmasıdır. Oyun sonunda iyi sinerjili karakterler genelde bu tarz hasarlara karşı daha dayanıklıdır.
5. Death Prophet (Undead ve Warlock , Kazanma oranı : 28.5)
Dota Auto Chess Death Prophet
  • Death Prophet ’ı diğer herolardan ayıran en büyük özelliği ultisi çok daha geç açılır. Listemizde bulunan daha yüksek kazanma oranlı karakterlerin çoğu Death Prophet gibi alan ultisine sahiptir fakat, ultileri kendileri ölse bile efektini bitirmiş olmaktadır. Death Prophet ise ultisinin efektini sadece sahada kaldığında kullanabilir. Level 2 olması zor olduğu için eğer Vitality Booster yada defansif eşyalarınız varsa DP üzerine kullanmanızı tavsiye ederiz.
6. Gyrochopter (Dwarf ve Mech , Kazanma Oranı : 27.9)
Dota Auto Chess Gyrocopter
  • Ultisi 4 kutuya efektini verir. Mech sinerjisi techiesle birlikte kullanılabilmektedir. 2 tane roket toplamda 400 büyü hasarı verir. Gyrochopter‘ın tek kötü yanı atak hızının diğer 5 altınlık herolardan yavaş olmasıdır. Atak hızlandıran eşyalarla ultisini daha hızlı kullanabilirsiniz.
7. Medusa (Naga ve Hunter , Kazanma oranı : 20.7 )
Dota Auto Chess Medusa
  • Listemizde Level 2 olması diğer karakterlere göre daha kolaydır. Level 1’de çok efektif değildir fakat sinerjisi sayesinde orta oyunda da kullanılabilir. Listemizde ilk 5 gold olmayan karakterdir. Alan olarak baktığı yönü dondurur. Level 1’de 2 , level 2’de 2.5 ve level 3’de 3 saniye dondurmaktadır.
8. Necrophos (Undead ve Warlock , Kazanma oranı : 20.2)
Dota Auto Chess Necrophos
  • Necrophos’ta medusa gibi 4 altınlık bir ünitedir. Bu unite diğer unitelerden farkli olarak ultisini attığı zaman etrafınada bulunan dost karakterlere heal, düşmanlara hasar verir. Sinerjisi Death Prohpet’la birlikte kullanılabilir.
9. Disruptor (Orc ve Shaman , Kazanma oranı : 19.8)
Dota Auto Chess Distruptor
  • Distruptor 4 altınlık bir ünitedir ve 4 taş içerisinde ki bütün ünitelere silence ve hasar verir. Sinerjisi oyunun neredeyse tamamında iyidir. İki shaman sinerjisi şansa bağlı olsada 6 saniyeve 1 karakter fazla savaşmak oyunda sizi öne geçirebilir.
10. Doom (Demon ve Warrior , Kazanma oranı : 18.8)
Dota Auto Chess Doom
  • Tek başına sinerji yaratabilmesi ve silence efekti çok kuvvetlidir. Eğer ultisini hızlı cast etmesi için mage sinerjisi ile destekleyebiliyorsanız, şansa da bağlı olsa tidehunter gibi bir karakteri susturması bütün savaşın yönünü değiştirebilir.

Dota Auto Chess diziliş rehberi ve stratejileri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda en düşük kazanma oranlarına sahip karakterlerinin üzerinde duracağız, takipte kalın!

Özet
Dota Auto Chess Rehber: Kazanma Oranları - Güç Sıralaması
Başlık
Dota Auto Chess Rehber: Kazanma Oranları - Güç Sıralaması
Tanım
Dota Auto Chess Rehber: Karakter Kazanma Oranları Ve Güç Sıralaması. Profesyonel oyuncuların tercih ettikleri karakterler ve sebepleri.
Yazar

Bir cevap yazın