Dota 2 The International (TI) 2019


Dota 2 The International (TI) 2019


Dota 2 TI 2019

Bu sene Dota 2 The International (TI) 2019 tarihin en büyük ödül havuzuna sahip turnuvası olacak. Tabii ki biz Dota severler de heyecanla turnuvanın başlayacağı 15 Ağustos tarihini bekliyoruz. Turnuva şu an 31,546,412 dolarlık bir ödül havuzuna sap. Bu demek oluyor ki moba sektöründeki rekabete rağmen Dota hala bir çok sevenine turnuva online Compendium aldırmayı başarıyor. 


Peki ne var bu Compendiumda? 


Mücadele puanı kazanabileceğiniz yeni MO’RAKI’NIN YÜKSELİŞİ moduyla Compendium seviyenizi yükseltebilir ve yeni ödüller kazanabilirsiniz. Jungle Expedition modu sadece Compendium‘u sahiplerine özgü bir oyun modu, bu kodu oynayarak Compendium‘unuzu daha hızlı geliştirebilirsiniz.


Yaşayan Kuleler


Compendium seviyesiyle açtığınızı bu özellik, oyunda yeni bir görüntü kazandırmış ve sabit duran kuleler yerine daha haraketli ve canlı yeni kuleleri kullama şansı verdi.


Yeni Oyun İçi Kullanılabilir Ek Özellikler


En ilginçlerinden biri güvenilir kürek adlı özellik. Bu özellikle oyun içinde işaretli alanları kazarak yeni özellikler kazanabilirsiniz.


Koçun Mücadelesi

Dota oyuncularının bildiği üzere parti maçına girdiğimizde oyuncular o partinin koçu olabiliyor. Yeni Compendium‘la bu koçlara görevler geldi ve bu görevler sayesinde dergilerini insanlar bu yolla ile geliştirebilicekler.


Parti Bulucu

Bu özellikle Compendium sahipleri beğenmedikleri ve rahatsız oldukları kişiyle tekrar karşılaşmamak için bu özelliği kullanabilicek ve daha zevkli oyunlar geçirebilecek. Bakalım bu sene turnuva kazananı kim olucak. Navi eski günlerine dönebilecek mi? 


Turnuvaya dair takım incelemelerimiz çok yakında sizlerle olucak.


Diğer yazılarımız:

Zula Hızlı Dereceli Rank Atlama Rehberi

PlayStation (PS) Plus Ağustos 2019 Oyunları Belli Oldu!

Ağustos Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Bir cevap yazın