Diablo İmmortal’dan önce Diablo 1’in tarayıcı versiyonu çıktı!

Diablo İmmortal’dan önce Diablo 1’in tarayıcı versiyonu çıktı!


Diablo'nun ilk oyununun tarayıcı versiyonu çıktı!
Diablo Tarayıcı Versiyonu

Bütün oyun camiası Diablo 4’ü beklerken, onun yerine Diablo’nun ilk oyununun tarayıcı versiyonu çıktı. 1996’da Blizzard Entertaiment tarafından yapılmış olan oyun, artık internette tarayıcı üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. 23 sene önceki bir oyunun ise artık tarayıcı üzerinden oynanabiliyor olması, teknolojinin ne kadar geliştiğini gözler önüne seriyor.


Diablo’nun tarayıcı versiyonunda şu ana kadar ana üç karakter ve orjinal oyundaki ilk iki büyük zindan oynanabiliyor. Eğer oyunu GOG’den veya başka bir platformdan satın aldıysanız, orijinal DIABDAT.MPQ tarayıcınızdan oyuna yükleyip, bütün oyunu da oynanabilir hale getirebiliyorsunuz. Eğer oyunu satın almadıysanız “Shareware” seçeneğinden oyunu deneyebiliyorsunuz.


Diablo hala ilk zamanki havasını ve etkisini koruyor. Diablo serisi ilerledikçe oyunun mantığının ise çok da değişmediği de gözlere çarpıyor.


Eğer sizde Diablo 4’ü veya Diablo: Immortal’ı bekliyorsanız, ilk Diablo oyununu tekrar oynamak harika bir deneyim yaşatıyor. Eski grafiklerde, isometrik kamerada ve sonu gelmeyen canavar zincirlerinde hızlı dövüşler yapmak hala o güzel havasını koruyor.


Umarız Blizzard Entertaiment bir an önce Diablo’nun ilk oyunu kadar kendine has havası olan bir Diablo oyununu bizlerle paylaşabilir. Eğer Diablo: Immortal bu havayı yakalayabilirse çoğu oyuncu verdiği olumsuz tepkiye pişman bile olabilir.


https://diablo.rivsoft.net adresinden Diablo 1’in tarayıcı versiyonuna ulaşabilirsiniz


Eğer bu yazımızı beğendiyseniz, beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Türk yapımı “Stygian: Reign of the Old Ones” Çıkış tarihini duyurdu!

Taktik Savaşları (TFT) 9.15 – 9.16 Yaması

Dota Underlords ‘a Özel Rank Sistemi geliyor

Bir cevap yazın