Death Stranding Satışa Hazır!

Apex Legends Karakterleri Ve Özellikleri - Nissan Espor İçin Varım Dedi! - Beşiktaş IEM Challenge Katowice 2019’da Yarı Finalde! - Apex Legends Sezon 2 Geliyor! - Apex Legends Karakter Rehberi: Püf Noktalar #3 -

Death Stranding Satışa Hazır!

Death Stranding

Oyun dünyasının dahi çocuğu Hideo Kojima, Konami de çalışırken yapmış olduğu seri Metal Gear Solid ile kalbimizi kazanmıştı. 1987 senesinde NES konsolundaki Metal Gear oyunu ile hayatımıza giren Kojima 2015 senesinde PS4’e çıkartmış olduğu Metal Gear Solid V: Phantom Pain isimli oyuna kadar Konami’de çalışmaya devam etti. Konami’den ayrılışının ardından Sony Interactive Entertainment ile ortak bir şekilde Death Stranding’i geliştirmeye başlamıştı.

Death Stranding nedir?

İlk olarak 2016 yılındaki E3 oyun fuarında karşımıza çıkan Death Stranding, fragmanı ile bize oyun hakkında hiçbir fikir vermemişti. Buna rağmen videolarda Kojima’nın çılgın fantezi dünyasının yansımalarının yanı sıra, oyun içerisinde göreceğimiz ünlü isimler bizi çılgına döndürmüştü. Oyunda Walking Dead dizisinden Daryl Dixon olarak tanıdığımız Norman Reedus baş karakterimizi canlandırırken, Hannibal dizisinden Dr. Hannibal Lecter rolüyle tanıdığımız Mads Mikkelsen ise baş kötüyü canlandırıyor. Bunların dışında Hellboy, Pan’ın Labirenti ve Pacific Rim gibi efsane filmlerin yazarı Guillermo del Toro’da fragmanlarda da boy gösteren ünlülerden. Durum böyle olunca oyunu beklemekte sabırsızlanıyoruz haliyle.

En son olarak E3 2018 de yaklaşık sekiz dakikalık bir oyun içi video ile karşımıza çıkan Death Stranding’in çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı.

Ama Kojima’nın Twitter hesabında yaptığı son paylaşımlarda, kendisi ile Sony’nin dünya geneli pazarlama sorumlusu David Bull ile bir araya geldiğini görüyoruz. Bu da oyunun yakın bir gelecekte satışa sunulacağını düşünmemize sebep oluyor. Artık Kojima bize heyecan yaşatmayı bırakıp bir an önce oyunu satışa sunsa da keyiflice oynasak.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Son Aktiviteler

 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Gün geçmiyor ki yeni bir oyun çıkmasın, Kaan da bize bu oyunu tantımasın. Hiç oynamayacak ol...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Bir kere girip çıkmıştım pek bir şey anlayamadan. Verilen örnekli açıklama gerçekten çok...
 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Oyunu hiç duymadım, deneyeceğim. Bir Beyblade değildir bence yine de. Yazıyı yazan arkadaşım...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Gereksiz laf oyunlarından uzak; bilgiyi herkesin anlayabileceği dilde veren, kısa ve öz bir yaz...
 • Straler
  Straler says:
  Bilgilendirici , faydalı bir makale tebrikler....