Darkest Dungeon 2 Duyuruldu!

Apex Legends Karakter Rehberi: Püf Noktalar #3 - LoL Taktik Savaşları Item Kombinasyonları - Yeni Hearthstone Seti: Rise of Shadows! - H1ghSky Faze Clan’ın Yeni Fortnite Oyuncusu - Fortnite V8.00 Yama Notları -

Darkest Dungeon 2 Duyuruldu!

Darkest Dungeon 2

Kendi türünün en iyileri arasında gösterilen Darkest Dungeon, özgün grafik tarzı, karanlık atmosferi ve müzikleri ile gönlümüze taht kurmuş ve topladığı bağımsız ödüllerle bunu hak ettiğini kanıtlamıştır.

Darkest Dungeon Ödülleri

Kazandığı bu başarılardan cesaret alan Red Hook Studios, roguelike tarzında olan oyunları Darkest Dungeon’ın devamının yolda olduğunu resmi youtube sayfalarında yayınladığı kısa bir video ile duyurdu.

Darkest Dungeon 2’deki hikayemiz, The Howling End adında ve kesinlikle tehlikeli bir yerde geçecek. İzlediğimiz video bize birinci oyundaki kahramanların (en azından altı tanesinin) ikinci oyunda da yanımızda savaşacağını gösteriyor. Red Hook Studios, PCGamer ile yaptığı röportajda, “combat” mekaniklerinin aynı formatta devam edeceğini, ancak sunum açısından bazı “ayarlamaların” olacağını söyledi. Şimdiye kadar yapımcılar tarafından yapılan açıklamalarda fark edebildiğimiz en büyük değişiklik, ilk oyundaki “kasabanın arka bahçesini temizleme” temasından ayrılıp artık bir “yolculuk” macerasına dönüşmesi.

Tüm bunlar dışında yeni oyunla ilgili fazla açıklama yok. Bize düşen sakince oyunun çıkış tarihinin açıklanmasını beklemek.

 • Smiter
  Mar 3, 2019 @ 19:29 pm

  Ofiste bile vaktimi çalan çılgınca oynatan bir ilk oyunun ardından bunun bir seriye dönüştüğünü görmek çok heyecan verici. Bilgilendirici detaylar için teşekkürler.

 • Barbar53
  Mar 3, 2019 @ 20:36 pm

  Güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler.

 • Whitewolf
  Mar 3, 2019 @ 20:44 pm

  Yazıyı çok bilgilendirici buldum artık bekleyip göreceğiz.

 • Straler
  Mar 3, 2019 @ 22:22 pm

  Bilgilendirici , faydalı bir makale tebrikler.

 • Brisinger Elda
  Mar 3, 2019 @ 23:34 pm

  Gereksiz laf oyunlarından uzak; bilgiyi herkesin anlayabileceği dilde veren, kısa ve öz bir yazı olmuş. Oyunu merakla bekliyorum.

 • Oytun Mertol
  Mar 4, 2019 @ 2:04 am

  Oyunu hiç duymadım, deneyeceğim. Bir Beyblade değildir bence yine de. Yazıyı yazan arkadaşıma bağlaç olan “de”nin yazımında gösterdiği özenen ötürü teşekkür ediyorum. En büyük Türkçe! 😏😎

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Son Aktiviteler

 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Gün geçmiyor ki yeni bir oyun çıkmasın, Kaan da bize bu oyunu tantımasın. Hiç oynamayacak ol...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Bir kere girip çıkmıştım pek bir şey anlayamadan. Verilen örnekli açıklama gerçekten çok...
 • Oytun Mertol
  Oytun Mertol says:
  Oyunu hiç duymadım, deneyeceğim. Bir Beyblade değildir bence yine de. Yazıyı yazan arkadaşım...
 • Brisinger Elda
  Brisinger Elda says:
  Gereksiz laf oyunlarından uzak; bilgiyi herkesin anlayabileceği dilde veren, kısa ve öz bir yaz...
 • Straler
  Straler says:
  Bilgilendirici , faydalı bir makale tebrikler....