Cyberpunk 2077 için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Cyberpunk 2077 oynanış videosu

Cyberpunk 2077 için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Cyberpunk 2077 için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda oyun stillerini, Night City’nin sokaklarını, bazı karakterleri, boss dövüşünü ve daha bir çok şeyi görebildik. Aşağıda ki videodan izleyebileceğiniz oyun içi videonun yapım aşamasından olduğunu ve her an değiştirilebiliceğini veya geliştirilebileceğini unutmayın!

Videoda gördüğümüz sokağın adı Pacifica olarak geçiyor. Pacifica’da the Animals and the Voodoo Boys çeteleri bulunuyor. Bu çeteler bu sokak için kıyasıya bir mücadele veriyorlar.

Oyunun yapımcısı Mike Pondsmith the Animals çetesini kaplanlara benzettiğini söyledi. Amaçlarının ormanda ki gibi kuralsız yaşamak olduğunu ve sürekli büyümeye çalıştığını da sözlerine ekledi. Aynı zamanda çok basit ve kültürel olarakta basit bir yapıda olduklarını ekledi.

The Voodoo Boys ise the Animals’ın tam tersi düşüncelere sahip bir çete. Haiti’den göç eden kavimlerden esinlenerek yaratıldığını söyleyen Mike Pondsmith, the Voodoo Boys gibi bir çok çetenin de oyunda olacağını sözlerine ekledi. Son olarak Cyberpunk 2077’de ana hikayeyi kimseyi öldürmeden bitirebileceğimizi de bizlere duyurdu.

Cyberpunk 2077’de bir çok çetenin bulunacağı ve hepsinin farklı bir amacı olacağını zaten biliyorduk, fakat bu fütüristik dünyada, gerçek kültürlerden esinlenilmiş olması oyunu daha da ilgi çekici hale getiriyor. Son olarakta

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020 tarihinde steam üzerinden satışa çıkacak. Eğer sizde fütüristik dünyada geçen oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyunu kaçırmayın!

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri yazımıza burdan ulaşabilirsiniz.