Cs Go Ücretsiz Mi Oldu?

Cs Go Ücretsiz Mi Oldu?

Cs Go 6 Aralık 2018 tarihinde ücretsiz oldu. Fakat hala ücretsiz oynayanlar ve ücret ödeyenler arasında farklar bulunmakta.

Prime Account olarak geçen ücret ödeyen oyuncular, oyun sonlarında eşya düşürme şanslarını arttırıyorlar. Aynı zamanda Prime Account sahipleri, oyun içerisinde yine kendileri gibi Prime Account sahipleriyle karşılaşıyorlar. Prime Account sahibi oyuncular doğal olarak wall hack, aim hack ve trigger gibi hilelerden de dolaylı yoldan uzaklaşmış oluyorlar.

Prime Account Alınır mı?

Valve’ın yapmış olduğu bedava CS GO hareketi aslında, oyuncuları sadece geri oyuna çekmek için yapılmış bir hareketti. Gerçekci olmak gerekiyorsa dereceli oyun oynamayı düşünüyorsanız, bedava Cs Go oynamak iyi bir seçenek değil. Prime Account’ların sahip olduğu en büyük avantaj dereceli oyunlar için daha sağlıklı bir ortam oluşturması. Malesef, ücret ödememiş oyuncuların oyunlarında genellikle hile bulunma şansı baya yüksek oluyor. Dolayısıyle eğer Cs Go’yu dereceli olarak oynayacaksanız cevabımız evet.

Prime Account Fiyatı Ne Kadar?

15 Ağustos 2019 tarihinde Cs Go Prime Status 77,50 TL olarak fiyatlandırılmış durumda.

Prime Account Sahipleri Hangi Eşyaları Düşürebiliyor?

Bu sorunun cevabı ise basit, oyunda bulunan her hangi bir eşya düşebiliyor ama malesef tamamen şansa bağlı bir durumda. Yeni kasalar geldiği zaman, eğer aktif olarak oyunu oynuyorsanız, ilk başta verdiğiniz 77 lirayı çıkartma şansınız oluyor.

Diğer Yazılarımız:

CS GO Danger Zone

Cs Go Fps Arttırma 2019

CS GO Harita Yerlerinin İsimleri

Bir cevap yazın