Control Hikayesi, Sistem Gereksinimleri Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!

Control Hikayesi, Sistem Gereksinimleri Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!

Control Sistem Gereksinimleri, Hikayesi ve Çıkış Tarihi Yayınlandı! Remedy Games’in uzun zamandır beklenen oyunu Control’ün çıkmasına sayılı günler kaldı. PS4, Xbox One ve PC sürümleri bulunan oyunu Pre-Order olarak aldığımızda bize birkaç küçük hediye veriyor. Ama PS4 kullanıcısıysanız daha çok hediye veriyor. 

Hikayesi

PS4, XBox ve Epic games store da ön siparişe sunulmuş olan Control’un geçtiğimiz günlerde tamamlandığı duyurulmuştu. Max Payne, Alan Wake ve Quantum Break gibi sevilen oyunlarıyla tanınan Remedy Games  karmaşık bir hikaye örgüsüne sahip olacağını tahmin ettiğimiz Control için bir Hikaye videosu yayınladı.

Control Story Trailer

Control de Bureau isimli doğaüstü güçler ile uğraşan bir örgütten Jesse Fadens isimli karaktere yön veriyoruz. Jesse ile oyunda çeşitli gizemleri arıştırıp telepatik güçleri yardımıyla etrafta gördüğümüz her nesneyi düşmanlara fırlatıp, bir yandan da yan görevler ve çeşiti gizemleri çözebileceğiz.27 Ağustos’da çıkacak olan Control’ün hikaye odaklı yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Pre-Order özel içerikleri platform ve edition olarak sizler için sıraladık;

Control Xbox One Versiyonu

Standard Digital ve Retail Edition

Xbox One da Standard digital ve retail edition aldığınızda Tactical Response Gear isimli kozmetik ve silahlarımızın özelliklerini etkileyen Crafting Resources Pack bizlere veriliyor.

  • Deluxe  Retail Edition

Standard Edition da aldığımız eklentilerin yanı sıra oyunu saklayacağımız metal bir kutu ve oyunun çizimlerinin bulunduğu Art Cards paketi bulunmaktadır.

Control PS4 Versiyonu

  • Standard Digital Edition

PS4 da Standard digital edition aldığınızda Tactical Response Gear isimli kozmetik,bir adet Avatar, Shifting Place Dynamic Teması ve silahlarımızın özelliklerini etkileyen Crafting Resources Pack bizlere veriliyor. Tüm bunların yanı sıra PS4 ümüze Control’ü aldığımızda Ps Store bizelere ekstra olarak Astral Dive Suit, Black Rock Quarry ve Explore teması, Rare Player Mod ve Rare Service Weapon Modu hediye ediyor.

Control

  • Deluxe Digital Edition

Standard Edition da aldığımız eklentilerin yanı sıra Urban Response Gear isimli kozmetik, İsolation isimli ekstra görev oyun çıkışında; ilerleyen tarihlerde ise The Foundation ve Awe isimli expansionlarda kütüphanemize eklenecek.

Control

  • Standard Retail Edition

PS4 da Standard Retail edition aldığınızda Tactical Response Gear isimli kozmetik ve silahlarımızın özelliklerini etkileyen Crafting Resources Pack bizlere veriliyor. Tüm bunların yanı sıra PS4 ümüze Control’ü aldığımızda Ps Store bizlere ekstra olarak Astral Dive Suit, Black Rock Quarry ve Explore teması, Rare Player Mod ve Rare Service Weapon Modu hediye ediyor.

Control

  • Deluxe Retail Edition

Standard Edition da aldığımız eklentilerin yanı sıra oyunu saklayacağımız metal bir kutu ve oyunun çizimlerinin bulunduğu Art Cards paketi bulunmaktadır.

Control

Control PC Versiyonu

  • Standard Digital Edition

PC’lerimiz için sadece Standard Digital edition seçeneği bulunan Control’ü satın aldığımızda Pre-Order hediyesi olarak Tactical Response Gear isimli kozmetik ve silahlarımızın özelliklerini etkileyen Crafting Resources Pack bizlere veriliyor. Şu an için sadece Epic Game Storda satışa sunulan Control 27 Agustos 2020 de Steam üzerinde de satışa sunulacağı duyuruldu.

Control

Pc’mize bu oyunu aldığımızda oynayabilmemiz için gereken minimum ve maximum  sistem gereksinimleri nelerdir? Contol’ü zaten çok güçlü olmayan bir makinada oynayamacağımızı tahmin ediyorduk fakat yapılan açıklamalar birçok oyun severi üzebilir nitelikte. 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 7 64 bit

İşlemci: Intel i5 7500 / AMD Ryzen 3 1300X

Ekran kartı: NVidia GTX 1060 / AMD RX 580

Ray Tracing için: RTX 2060

Ram: 8 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel i5 8600K / AMD Ryzen 7 2700X

Ekran kartı: NVidia GeForce GTX 1080Ti / AMD Radeon VII

Ray Tracing için: RTX 2080

Ram: 16 GB

Diğer haberlerimiz!

Özet
Control Hikayesi, Sistem Gereksinimleri Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!
Başlık
Control Hikayesi, Sistem Gereksinimleri Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!
Tanım
Remedy Games tarafından geliştirilmekte olan Control ile ilgili sistem gereksinimleri, hikayesi ve çıkış tarihine tiergaming.net'ten ulaşabilirsiniz.
Yazar
Yayınlayan
Tiergaming

Bir cevap yazın