Square Enix’in Avengers İnfinity War oyunu hakkında ilk bilgiler geldi!

Square Enix’in Avengers İnfinity War oyunu hakkında ilk bilgiler geldi!

San Diego Comic-Con panelinde Marvel ve Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Avengers oyunu ile ilgili ilk bilgileri geldi. Crystal Dynamics her bir Avengers karakteri için bir ön giriş olacağını açıkladı. Bu ön girişlerden hemen sonra ise karakterlerin tek başlarına veya birlikte hikayelerine devam edeceklerini de açıklamalarına ekledi. Oyunun çoklu oyuncu modunun da olacağından söz eden firma, bu çoklu oyuncu modunda Avengers karakterlerimizi kişiselleştirebileceğimizi de söyledi. Çevrimiçi oyun modlarında ise karakterlerin düzenlenebileceğinden bahseden Crystal Dynamics, her Avengers karakterinin kendine ait birer yetenek ağacı olacağını da sözlerine ekledi.

Avengers Oyunu

Açıklanan Karakterler!
Avengers oyununda oynanabilir olacağı tahmin edilen karakterler listesi:

  • Captain America
  • Iron Man
  • Black Widow
  • The Hulk
  • Thor

Merakla beklenen Avengers’ın oyunuyla ilgili ilk oyun içi video ise Gamescom panelinden 2 hafta sonra gelecek. Karakterlerin film karakterlerine benzememesi ve karakterlerin filmdeki aktörler tarafından seslendirilmemesi yüzünden büyük eleştiri alan Crystal Dynamics, umarız oyun hakkındaki olumsuz görüşlerini tersine çevirir. 

Bonus: Ps4 sahibi olan oyuncuların büyük beğenisini kazanan Spider-Man oyunu ile geliştirilmekte olan Avengers oyununun aynı evrende geçtiğine dair ciddi spekülasyonlar var.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız!
Fifa 2020 ‘de Juventus Bulunmayacak!
Cyberpunk 2077 en iyi görüntü kalitesi yeni nesil konsollarda verecek!
LoL Taktik Savaşları Item Kombinasyonları

Bir cevap yazın