Apex Legends Sezon 2 Geliyor!

Apex Legends Sezon 2 Geliyor!

Apex Legends Wattson

Respawn Entertainment dün gece saat 10.00’da Apex Legends Sezon 2 hakkında EA PLAY Livesream’den canlı yayın yaptı. Canlı yayın süresince sorulara yanıt veren Lee Horn oyuncuların önerilerine ve görüşlerine önem verdiklerini belirtti. Lee Horn ayrıca Apex Legends’a gelecek değişiklikleri ve oyunun eksikliklerinden bahsetti.

“Apex Legends 1. Sezon hakkında oyuncuların önerilerini inceledik ve dinledik. Oyunculardan çok sayıda geri bildirim aldık. Bugün, APEX Legends Sezon 2 için beklediğiniz değişikliklerin ve iyileştirmelerin bazılarını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Sabırsızlandığınızı biliyoruz ve biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyoruz. Bugün, oyuncularımıza yaptığımız ve yapacağımız kısa vadeli detayları paylaşmaktan onur duyuyoruz.”

Gelecek Güncellemeler

 • Günlük ve haftalık görevler ile level atlama.
 • Battle Pass’te level atlama daha az zaman alacak.
 • Battle Pass’e ekstra üç tane legendary skin eklenecek.
 • Badge ve stat tracker yerine yeni ödüller gelecek.
 • Artık daha fazla crafting material kazanabileceksiniz. Legendary item yapmak daha kolay olacak.
 • L-STAR, enerji mermili yeni silah.

Günlük Ve Haftalık Görevler:

Yeni gelen görevler oyun tecrübenizi kötü yönde etkilemeyecek veya değiştirmeyecek. Her oyuncunun yapabileceği görevler olacak. Bu görevler sayesinde Battle Pass’te daha kolay seviye atlanabilecek. Görevler oyuncuları eğlendirecek şekilde hazırlanacak. Respawn, görevleri tamamlamanın çok zaman almayacağının garantisini verdi.

Legendary Silahlar:

Ekstra üç tane legendary silah eklenecek ve bu silahları her 15 level’da almak mümkün olacak. Respawn’nın yeni sezondaki hedefi kozmetik eşyaların herkese adil bir şekilde dağıtılması olacak. Battle Pass’in son ödülü olan efsanevi silah, her 10 level’dan sonra evrim geçirip farklı bir görünüme sahip olacak.

Yeni Kozmetikler:

Badge ve stat tracker premium Battle Pass’ten kaldırıldı. Artık tek bir sezon için seviye atlayan bir badge olacak. Bu badge oyuncunun istatistiğini tutacak ve ödül havuzunda bulunmayacak. Bizi yeni ödüller bekliyor!

Legendary Item Yapmak Artık Daha Kolay!

Voice Line sezon 2 ile beraber “crafting material’in” yerini alacak. Bunları kazanmak daha kolay olacak ve herkes artık istediğini üretebilecek.


Legendary Hunt Etkinliği

‘Legendary Hunt’ isimli yepyeni ve sınırlı süreli etkinlik Apex Legends’ta kullanıma sunuldu.

Apex Elite Queue:

4 Haziran – 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında sürecek olan Apex Elite Queue, bir maçta ilk beşe giren oyuncuları veya takımları farklı bir oyunda bir araya getiren özel bir oyun modudur. Burada amaç uzun zamandır istenen ranked ya da sıralamalı oyunu deneme amaçlı oyunculara sunmak oldu.

Elite Queue’da Ring daha hızlı kapanacak ve oyuncular halkanın dışında kaldığında daha fazla hasar alacak. Bu maçlarda en iyi oyuncular Canyon’da karşı karşıya gelecek.

Legendary Hunt Görevlerinin Ödülleri:

Kısa süreli görevleri tamamlayanların Rare, Epic ve Legendary kozmetik eşya kazanma imkanı olacak.

Haftasonu etkinlikleri:

7 – 10 Haziran 2019 gece saat 10.00’a kadar sürecek olan haftasonu etkinliği oyunculara iki katı seviye atlama puanı verecek.

Battle Pass Bonus XP:

Her gün tek bir oyunda geçerli olmak üzere sıralamada ilk 5 derecesine giren oyuncuya fazladan seviye atlama puanı verilecek.

Etkinlikte oyunculara bazı özel eşyalar ve ödüller verilecek. Bu ödüller bazı özel görevleri yerine getirerek elde edilecek.

 • Legendary Hunt Badge — Herhangi bir maçta ilk 5’e girin. Elite Queue’da peş peşe yaptığınız en uzun ilk 5 serisini gösterir.
 • Rare Wolfpack G7 Scout silah görünümü — Apex Elite maçında ilk 5’e girin.
 • Epic Master of the Hunt Bloodhound karakter görünümü – Herhangi bir tür maçta beş kez ilk 5’te bitirin (ardışık ya da değil).
 • Legendary Tames Beast Triple Take silah görünümü – Herhangi bir tür maçta iki kere Champion olun (ardışık ya da değil).

Bu görevler 4 Haziran – 18 Haziran arasında geçerli olacak ve bu tarihten sonra söz konusu ödüllerin kilidini açmak mümkün olmayacak.

 • Sezon 1 sahiplerine müjde!
  • Sezon 1 sahibi bütün oyunculara fazladan iki tane legendary kozmetik verilecek. Bunlardan biri “Honored Prey R-301” ve ikincisi ise Sezon 1’de 15. seviye olanlara “Wraith – Night Terror” kozmetiği.    

Apex Legends Wattson karakter detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın