Apex Legends’a Erken Ayrılma Cezası Geliyor!

Apex Erken Ayrılma Cezası
Ayrılma Cezası

Apex Legends’a Erken Ayrılma Cezası Geliyor!

Geçen hafta Apex Legends‘a gelen 1.1 yaması sonrası hesaplarının sıfırlandığını gören oyuncuların yürekleri hoplasa da, kısa süre sonra bu hata düzeltildi. Ancak tek hata bununla sınırlı değildi, bazı oyuncular da, “erken ayrılma” cezası ile karşılaştılar.

Sabırsız bazı oyuncuların, takım arkadaşları henüz ölmeden oyundan çıkmalarının cezalandırılması aslında iyi bir fikir. Bazı oyuncuların istedikleri karakteri seçemediklerinde veya atlayış liderinin yeteri kadar hızlı bir şekilde inemediğinde, hızlıca oyundan çıkmaları oldukça rahatsız edici olabiliyor. Ancak Respawn bu sistemin henüz hazır olmadığını ve ne zaman getirileceğinin de henüz belli olmadığını açıkladı.

Ayrıca Respawn sonraki mesajlarında bu cezaların, ölmüş olan oyunculara, yani yeniden canlandırma geri sayımları sıfır olmadan çıkan oyunculara uygulanmadığını açıkladı. İlerleyen zamanda cezaların ne şekilde uygulanacağını göreceğiz.

Apex Legends’la ilgili rehberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Özet
Apex Legends'a Erken Ayrılma Cezası Geliyor!
Başlık
Apex Legends'a Erken Ayrılma Cezası Geliyor!
Tanım
Apex Legends'a erken ayrılma cezası geliyor. Sabırsız oyuncuların, takım arkadaşları henüz ölmeden oyundan çıkmasının çoğalması bundaki en büyük etken.
Yazar

Bir cevap yazın