Apex Legends: Yeni Legend (Karakter) Geliyor!

Apex Legends: Yeni Legend (Karakter) Geliyor!


Apex Legends: Yeni Legend Geliyor!

Apex Legends: Yeni Legend (Karakter) Geliyor!


Apex Legends 2. Sezon’u pek iyi geçirmiyor. Çoğu oyuncu oyunu bıraktı veya başka battle royalelere yöneldi. Fakat Respawn Entertaiment ve EA Games bu gidişatı tersine çevirmeye çalışıyor. Oyun içi içerik sayısını arttırmaya çalışan Respawn, son olarak yeni bir legend geleceğini açıkladı. Watson’dan sonra yeni gelecek olan Legend’ın Support olması bekleniyor. Yeni Legend’ın bu ay açıklanması ve önümüzdeki ayda yeni bir güncellemeyle aramıza katılması bekleniyor.


Apex Legends Yapımcısı Tina Sanchez Yeni Legend’ı Açıkladı!Apex Legends’ın yapımcılarından biri olan Tina Sanchez yeni gelecek olan karakterle ilgili bireysel Twitter’ından bir resim paylaştı.


Resimden anlaşıldığı kadarıyla yeni gelecek olan Legend baston kullanacak ve bir kadın olacak. Hitbox’ının küçük olacağı da resimden anlaşılıyor. Bu yüzden yeni gelecek olan bu Legend’ın bir support olma şansı yüksek gibi duruyor. Watson’ın oyuna eklenmesinden sonra iyi tepkiler alan Ea ve Respawn görünen o ki 2 – 3 aylık aralıklarda Legend getirmeye devam edecek.


Umarız Apex Legends eski günlerine geri döner ve Respawn Entertaiment Apex Legens’ı bir şekilde geri canlandırabilir.

Sizce Apex Legends ilk çıktığı zamanda ki gibi milyonlarca aktif oyuncuya geri ulaşabilecek mi?


Diğer Yazılarımız:

Call of Duty Modern Warfare (Cod MW4) Multiplayer

Dota 2 The International (TI) 2019

Counter-Strike Global Offensive (Cs: Go) En İyi 10 Silah

Özet
Apex Legends: Yeni Legend (Karakter) Geliyor!
Başlık
Apex Legends: Yeni Legend (Karakter) Geliyor!
Tanım
Watson'dan sonra yeni gelecek olan Legend'ın Support olması bekleniyor. Yeni Legend'ın bu ay açıklanması ve önümüzdeki ayda yeni bir güncellemeyle aramıza katılması bekleniyor.
Yazar
Yayınlayan
Tiergaming.net

Bir cevap yazın