2019 Yılının En İyi Oyunları

2019 Yılının En İyi Oyunları

2019 yılının bitmesine 3 ay kala sizler için yılın en iyi oyunlarını hazırlamaya çalıştık.

Dauntless

PS4, Xbox One, PC (Switch, Mobile “yakında”)

2019 Yılının en iyi oyunları

Bir canavar avlama oyunu olan Dauntless, çıktığı ilk günden beri grind seven bir çok oyuncunun en sevdiği oyunlardan biri oldu. Dauntless F2P olduğunu hiç çaktırmıyor. Monster Hunter gibi kompleks mekaniklerden uzak bir oyun olan Dauntless, hızlı dövüş mekanikleriyle kritiklerden iyi yorum almış bulunmakta. Eğer oyunu indirmek isterseniz burdan ulaşabilirsiniz.

The Division 2

PS4, Xbox One, PC

2019 Yılının en iyi oyunları

Ubisoft’un geliştirmiş olduğu the Divison oyununun devamı olan the Divison 2 bir çok oyuncu için hayal kırıklığı olmaya adaydı, fakat oyun beklenenden iyi çıktı. Eski oyunda yaptığı bir çok hatayı tekrarlamayan Ubisoft bizlere keyifli bir TFPS oyunu sunmayı da başardı. The Division 2’yi burdan satın alabilirsiniz.

Metro Exodus

PS4, Xbox One, PC

2019 Yılının en iyi oyunları

2010 yılında hayatımıza Metro 2033 ile giren Metro serisi, Dmitry Glukhovsky’nin yazmış olduğu bir kitap uyarlaması olarak halen devam etmekte. Bir kitap oyunu olmasından dolayı çok güzel bir evrene ve atmosfere sahip olan Metro Exodus bu yılın en iyi oyunlarından biri olmayı başardı.

Kingdom Hearts 3

PS4, Xbox One

Tam 14 yıldır beklenen Kingdom Hearts 3, çıktığı gün özellikle Uzak Doğu olmak üzere bir çok ülkede satış rekorları kırdı. Disney vari atmosferiyle bizleri oyunun içine çeken KH3, oyun içi mekanikleriylede bizi büyülemeyi başardı. Malesef sadece konsollarda olan KH3, Pc’de sadece portlanarak oynanabiliyor.

Control

PS4, Xbox One, PC

2019 Yılının en iyi oyunları

Çıkmasını bizimde çok beklediğimiz oyunlardan biri olan Control, bu yıla damgasını vurdu. Kritiklerden çok yüksek skor almayı başardı. Control ile ilgili detaylı yazımıza burdan ulaşabilirsiniz.

Devil May Cry 5

PS4, Xbox One, PC

2019 Yılının en iyi oyunları

Hack ‘n Slash türünün krallarından biri olan Devil May Cry serisi son oyunuylada bizi yanıltmadı. Akıcı dövüş mekanikleri, zorlu düşmanlar ve ilgi çekici atmosferiyle kritiklerden bu senenin en yüksek notunu almayı başardı.

Mortal Kombat 11

PS4, Xbox One, Switch, PC

2019 Yılının en iyi oyunları

Her zamanki gibi Mortal Kombat çıktığı yılın en iyi dövüş oyunu olmayı başardı. Mortal Kombat 11 daha kanlı, daha akıcı ve daha hızlı bir oyun ile karşımıza çıktı. Senenin en iyi oyunu olmasada kesinlikle senenin en iyi dövüş oyunu oldu.

2019 Yılının en iyi oyunları listemizi beğendiyseniz, 2020 yılında gelecek olan en iyi strateji oyunları listemize burdan ulaşabilirsiniz.

Özet
Tarihi
İsmi
2019 Yılının En İyi Oyunları
Skor
51star1star1star1star1star